Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki nem csak a kalandokat keresi, az nem kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz tapasztalataim vannak sajnos párkapcsolat terén.

Nem igazán szeretek szórakozni, bulizni, ez valahogy soha nem érdekelt. A kalandokat sem szeretem, érzelmek nélkül nem tudnék soha kapcsolatot léteíteni...egyszerűen nem ilyen vagyok.

Számomra fontos a belső (még ha ez elcsépelt hülyeség is sok ember számára), valamint az, hogy megbízhassak a másikban, kiegészítsük egymást. Harmónia testileg-lelkileg.

Sok barátnőm megtalálta már ezt a boldogságot, de nekem nem sikerül. Csak olyanok érdeklődnének irántam, akik kalandokat keresnek...én nem ítélkezem felettük, csak nekem nem ez az életformám, ezért soha nem mennék bele.

Tudom, hogy csak azok értenek meg, akik hasonlóan gondolkodnak mint én...remélem azért van ilyen ember még...


25/L


2012. júl. 13. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Van van csak tudod ők se járnak bulizni,úgy meg nehéz találni
2012. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Antimod ***** válasza:
100%
Én is ilyen srác voltam, és mindegyik barátnőmmel társkeresőn jöttem össze. Az utolsót már feleségül is vettem. Kitartás, ajánlom neked is, bár ott is rengeteg a hülye, de hidd el, a hasonszőrű emberek is ott lógnak valahol.
2012. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 13. 22:48
 4/19 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Ha túl jól nézel ki akkor is lehet ez. Persze, van még sok ilyen, főleg nőben. Éljenek a leszbik! xD
2012. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy nyitott, vagy túl szerény a libidód.


Aki nem akarja lekötni magát az nyilván nem akarja hogy behálózd.


Őszintén nekem nagyon nem szimpatikus ha egy lány ennyire frigiditásba hajló életmódot folytat. Jobb szeretem az izgalmas kívánós csajokat.

29F

2012. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Én szexéhes vagyok és ezt egy szent, komoly, aszexuális lánytól nem kaphatom meg. Találkoztam nem rég olyan lánnyla, aki rendes volt és külsőre is bejött, ha nem is volt top bombázó, de amikor kijelentett, hogy számára nem fontos a szex, akkor tudtam nem nekem valóak az ilyen lányok. Azóta inkább a könnyűvérű lányokra bukom, mivel amúgy is elmaratam sok-sok évnyi bulival és szexxel, amit a kortársaim kiélhettek annak idején, én meg itt vagyok tele vágyakkal, kíváncsiságggal, szexéhséggel, kielégítetlenül. Nem bírok várni egy szent lányra több hónapot, aki valószínűáleg nem is akar járni velem vagy, ha össze is jövünk, az lesz,hogy ő számára nem fontos a szex. Ha lenne olyna, ki szexmániás az ilyen típusú lányokban is, akkor nem bánnám. De rövid az élet én meg élvezni akarom, amit mások kiélhettek, de én meg kimaratam belőle annak idején.
2012. júl. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%

Ti nem ismeritek a fogalmakat! Aszexuális = nem kívánja egyáltalán a szexet, frigid = képtelen elélvezni. -.-


21/N

Egy időnként nimfo nőci aki csak olyanokkal szexel akiket kedvel és akikben bízik.

2012. júl. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Amúgy meg létezik templomba járó ribanc is. Ideje lenne megtanulni, hogy sok minden nem az aminek látszik.
2012. júl. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy csak kalandot keresnek? Ha egy férfi közeledni próbál egy nő felé, akkor nem csak a személyisége vonzza, de kívánja is.

Az előző válaszokból mar képet kaphattál arról, hogy a férfiaknak (és igazából a nők nagy részének is) fontos a testi kapcsolat, és ismerkedésnél nyilván próbáljak kiszúrni, azt akivel ez nem működne. 25 évesen pedig ne bulikban keress komoly kapcsolatot, azok nem azért vannak.

2012. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

És ki beszélt itt a templomba járásról????

Én csak feltetteem egy tök egyszerűnek tűnő kérdést...

Az, hogy nem vagyok ribanc még nem azt jelenti, hogy apáca vagyok.

2012. júl. 14. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!