Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most megyek először a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megyek először a barátnőmhöz, vigyek a szüleinek vagy a tesójának valami ajándékot?

Figyelt kérdés

Az anyja sokat költ kozmetikára, az apja odavan a fociért, a tesója meg csak 6 éves.


Már az anyukájának bemutatott, mert összefutottunk vele, az apukája meg fuvarozott is engem. Szóval ismerem őket. De nagy baj lenne, ha nem tudnék venni semmit, esetleg a tesójának csokit, mert szombaton úgy néz ki megyek, de későn szóltam. :s


A másik, meg hogy lehet a szülei otthol sem lesznek. Ezért a 2. alkalommal is lehet vinni ajándékot, mivel az 1. nem voltak otthol?

Mit tennétek a helyemben?


2013. jan. 1. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez kizárt dolog, mert nem tudom.
2013. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
anyjának 1 márkásabb desSzertet,faterjának 1 bort,a kisgyereknek meg 1 tábla csokit...el is van rendezve az ügy..a többit meg majd ha elvetted a lányukat...utána majd ugy fogsz fizetni mint a katona tiszt!!!
2013. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell semmiféle ajándék, talán a kicsinek egy jelképes szelet csoki, többet nem.
2013. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vidd el a szajrét,ha nem lesznek otthon nem adod oda,ha otthon lesznek oda adod,ennyire egyszerű..az elöző voltam
2013. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azaz a második..:D
2013. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül szükséges, főleg így, hogy már találkoztál velük korábban. De biztos jó benyomást tennél vele, ezért ha szeretnél, vihetsz egy bonbont meg valami italt. A kistesónak szerintem nem kell külön semmi, ha mégis akarsz, akkor egy kis csoki.
2013. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy üveg bort mindenképpen. A kicsinek egy csokit esetleg. Ezt így illik.
2013. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig véletlenül vagy spontán mentem fel először a barátnőimhez. Tehát sosem vittem semmit, de nem is éreztem, hogy kellene.
2013. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha pár éve kérdezed, azt mondtam volna, h nem muszáj. De.. Az én párom a szüleimmel való első találkára vitt ajándékot a szüleimnek. Ha jól emlékszem anyának bonbont, apának kávét, meg a hugaimnak csokit. Nem volt kötelező, senki nem várta el, viszont a szüleim is pont ezért ugy tekintettek rá, meg még ma is, hogy milyen kedves, udvarias fiú.

Nem nagy dolgot kell adni, csak valami jelképeset, hogy gondoltál rájuk. Persze nem kötelező, de jól veszi ki magát. :)


25n

2013. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,és mikor először mentem át a barátomhoz én is vittem a szüleinek 1 kisebb kis ajándékot apujának bort,édesanyjának desszertet..szerintem ha valaki "vendégségbe" megy illik vinni valamit... 22/L
2013. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!