Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyoldalú a kapcsolatunk. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyoldalú a kapcsolatunk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, van egy velem egyidős barátnőm. 2 hónapja vagyunk együtt. Az elején, még láttam rajta, hogy minden jól megy, írt az üzenőfalamra, szíveket, meg úgy viselkedett , hogy láttam , hogy fain minden. Az utóbbi időbe egyoldalúvá vált. Sokat voltunk együtt, sosem kerestük egymást, már egy nappal előtte megbeszéltük, hogy másnap hogy legyen. Ma buli után, mentünk haza, kérdeztem, hogy holnap mész rokonodékhoz vidékre igaz? Mondta hogy igen. Mondom hogy legyen ma? Mondta, hogy megy haza, fürdik alszik, reggel indul. Mondtam, hogy akkor majd csak ha hazajössz akkor talizunk? Mondta hogy igen. Ez kicsit szarul esett, mivel egy hétig nem láttam multhéten, mert nem volt itthon. Mondta, hogy ne sértődjek meg, nem lehetünk mindig együtt. Hazajöttem. Úgy van megbeszélve, hogy holnap ha hazajött, akkor bejön hozzám. Nem igazán hiszem, hogy hívna hogy menjek el, hogy keresne. Ezért inkább mindig én kerestem. Kicsit bele is fáradtam ebbe. Úgy érzem, én viszem a kapcsolatot. Tudom, megkéne beszéljük, de úgyvagyok vele, ha ezt nem veszi észre, akkor felesleges. Mivel holnap megy vidékre, aztán pedig egy másik családlátogatóra 2 napra, így valószínű, holnap sem alszunk együtt, lehet csak este találkozunk egy pár órára. Úgy tervezem, hogy holnap nem is keresem, és aztán fel sem hozom, ha hazajött, hogy menjek e este, vagy hogy legyen. Már nekem kellemetlen, ha felkéne hoznom, hogy együtt alszunk?! Ti mit tennétek? Ne keressem, és várjam meg még ő keres?!
2013. jan. 2. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szomorú az ilyen, de sajnos elég gyakori. A kapcsolat lényege, hogy mindkét fél egyformán tegye oda magát. Nem úgy tűnik, hogy a barátnődnek is fontos lenne ez a kapcsolat. Nekem is ilyen volt az exem mint a te barátnőd amúgy mi szét is mentünk emiatt. Fiatal vagy még, lehet 1000 ennél sokkal jobb kapcsolatod, ne ragadj le ennél a csajnál.
2013. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ahogy olvasom a soraidat.. Nem fojtod te meg ezt a lányt?

Kicsit a helyedben nagyobb teret engednék neki...

2013. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nincs semmi gond.

annyi,hogy valóban nem kell hívogatni állandóan.

érdektelenségi tesztet viszont csinálhatsz vele.

a lényege,hogy megtanulsz és begyakorlod egy érdekes és csattanóval végződő történet elmondását.

kb 3-5 perceset.

egy alkalmas pillanatban elkezded neki elmondani a csattanó előtt abbahagyod és elmész mondjuk wc,majd visszajössz és elkezdesz tv-ni.

ha nem kérlel,hogy fejezd be a sztorit,vagy mi a vége stb,akkor kezdhetsz aggódni.

ha egy hét alatt 3-4x is elbukik,akkor ideje lépni.

2013. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Utolsó ez nagyon tetszik. Második, lehet visszakéne fognom.. megpróbálom:)
2013. jan. 2. 00:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit vegyel vissza, ne keresd, hagyd , jelentkezzen neha o is.
2013. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért a fb aktivitás a szerelem mércéje? Nevetséges már!...
2013. jan. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!