Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti sírtatok már lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti sírtatok már lány után? :/

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 00:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja...2 hétig,utána lesz@rtam az egészet.
2013. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem, mert még nem volt kiért.


Melyik a rosszabb? Az én esetem, vagy az, hogy ti már sírtatok lányért?

2013. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát előttem lévő! Volt hogy azt kívántam bár ne lenne az egész, és ne is csajoztam volna. szóval egál igazából..
2013. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom... Lehet, tényleg egál.


by előtted lévő.

2013. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Relikvia ***** válasza:
Aki tudja mi az a szerelem...aki.szivbol szeretett mar egy lanyt persze h sirt elottem szolok....nem hiszem h egal mert azt nem nezitek.h volt kiert sirni s a boldog.idoket siratni. Nade enis.sirtam mar 2lany volt az eletemben aki meg erdemelte ezt a kivaltsagot ha egy pasi sir annak oka van s sokmal.oszinteb mint ha egy lany.bog..ert azok tiz.percenkent el.bogik.magukat....szerintem az igazi ferfi.nem az az erzelmi nyomorek akomeg nem sirt hanem aki.ha ugyvan ki.mutatja h van.szive az utobi.sirasom 3honapja volt...1heten at minden.este ugy aludtam el de tul kell mindenen.lepnih s mar ujj varatnom van!! Szal akarmiert is kerdezted mindent bele!( bocsika h.nem irtam hejesen...telorol nem tudok..csak.benazni) 20f
2013. jan. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ma 00:45 te akkor még biztos nem szerettél senkit.
2013. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet igazad van
2013. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

bocsi srácok de azt kell h irjam...csak azert mert egy fiu sir,attol még nem veszt a férfiasságábol :P

persze arra érdemes vigyazni h ezt nem minden csaj gondolja igy...ugyh elötte semmi képpen nem ajánlatos sirni...ink ott ahol senki nem lát, de arrol sem érdemes beszélni...

2013. jan. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani,hogy van olyan lány aki után mai napig sírok.
2013. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!