Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék életem szerelmér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék életem szerelmére csupán barátként tekinteni?

Figyelt kérdés
Érzem,hogy szeret,de tudatta velem,hogy nem érez többet..már azon is gondolkodtam,hogy esetleg minden kapcsolatot megszakítok vele,de azt nem bírnám ki..

2013. jan. 2. 01:08
 1/10 anonim válasza:
en is ugyanebben a cipoben vagyok...tobb mint egy eve mondtam el neki,s az elejen volt ¨baratsag extrakkal˝, de csak smarolgattnuk,en meg egyfajta masodhegedus voltam,mara sikerult elhataroznom hogy megszakitok vele minden kapcsolatot,toroltem fb-rol,s megirtam neki sms-ben hogy nekem ez nem nem,barmennyire is szeretem keptelen vagyok ezt folytatni,bar elejen meg en is belememtem jatszmaba,de csak fajdalmasabb lesz a valas,hogy tudom milyen izu a csokja ...bocs az ekezetekert,ha erdekel meg irj privatot
2013. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
elso vagyok: "nekem ez nem megy˝ es vegulis a kerdesre valaszolva jobban jarsz ha elengeded...
2013. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De..nagyon jó barátok vagyunk..nem engedhetem el..azt nem..nem tehetem meg..
2013. jan. 2. 02:01
 4/10 anonim válasza:
ment a pü
2013. jan. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szegényem. Ugyanebben a helyzetben vagyok. Minden együttérzésem... Ha van kedved beszélgetni írj!


21/N

2013. jan. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még egy tipp. Ha Pestiek vagyok menjetek metróval. Meg kell fognod, hogy ne essen el. :>

Csak lazán. Ha nem érzi sarokba szorítva magát azzal, hogy többet vársz tőle akkor lehet, hogy ő akar majd többet.

2013. jan. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hány éves vagy? :o
2013. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16/F
2013. jan. 2. 13:11
 9/10 anonim válasza:

nekem is hasonló a helyzetem! nálam az van, hogy a barátság is több, mint a semmi, és ebből kialakulhat még vmi. adok néhány tippet.:

ha érzed, hogy szeret, akkor maradj a közeli barátja és majd lesz egy olyan pillanat amikor (ő is) úgy érzi, hogy lépnie kell. (már ha tényleg szeret)

egy másik lehetőséged, hogy hanyagolod...ezt úgy értem, hogy ha eddig naponta beszéltetek, találkoztatok, stb. akkor ezen tevékenységeket hanyagold, tégy úgy mintha nem érdekelne és ha tényleg szeret, akkor ez is beválhat.

vagy: összejössz egy másik lánnyal/fiúval, de érezteted vele, hogy őt szereted.

sok minden beválhat.

remélem segítettem : )

2013. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma,hogy nem birnám ki azt,hogy hanyagoljam. :D :D De nem járhatok más lánnyal,mert nem szeretnék csak ezért ..az ilyen kihasználás,nem? Inkább majd várok!:') És köszi. :))
2013. jan. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!