Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire bocsátható meg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bocsátható meg, ha egy férfi megveri a barátnőjét dühből, indulatból?

Figyelt kérdés

Egyszeri eset volt, és a férfi azonnal szakított a lánnyal, tudva, hogy ez nem fér bele.

Történt már hasonló valakivel (akár fiúval, akár lánnyal)?



2013. jan. 2. 13:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt már ilyen.Mondjuk akkor még csak 18 éves voltam,első kapcsolatom volt.Amilyen hülye voltam megbocsájtottam neki,de kár volt mert később is volt h megvert.Szóval ez számomra jó lecke volt.Szánalmas dolognak tartom,h megveri valaki a párját ha az nem adott rá okot.Egyébként azt is elítélem,h ha a nő üti meg a férfit.
2013. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

10-es!


"olyan lehetett, amikor a gyerekek feszegetik a határokat a szülőknél, én is ezt csináltam"


Ez lenyűgöző!

Tehát a házasságotokban TE vagy a gyerek, a férjed meg a szülő, aki NEVEL téged.

Szép.


Én úgy tudtam, hogy két egyenrangú fél lép egymással házasságra.


Egyébként a megüt és a megver NEM ugyanaz. Egyik se elfogadható, de azért nem is egyenértékű.

2013. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igaz: ebben az esetben, amit kérdeztem, sem megverte, hanem megütötte. bocsánat, hogy félreérthető voltam.

és a ferfi szakított, rögtön azután, hogy megtette, mondván, hogy ez egy intő jel rá ès a kapcsolatukra nézve, és hogy ez után nem tud majd se a lány szemébe, se tükörbe nézni.

2013. jan. 2. 14:09
 14/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék többet egy ilyen férfiben megbízni. Lehet még húznánk valameddig, ha nagyon szerelmes lennék, de vége lenne.
2013. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

12es. példának írtam. A nők általában hisztiznek, ahogy én is akkor. Ez nem azt jelenti, hogy gyerek vagyok a kapcsolatban, hanem azt jelentette a példám, hogy aként viselkedtem, mint minden hisztis nő, ha nem tud a hisztijén uralkodni.

A gyerekünkre nem emel kezet, ahogy én sem.

Egyszeri eset volt, az ilyen még megbocsájtható. De a verést (akár nő, akár férfi, akár gyerek kapja) elítélem én is.

2013. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Verést semmilyen helyzetben nem tartom megbocsáthatónak. Ütést is max. akkor, ha a nő valami iszonyatos bűnt követ el, mint pl. gyilkosság. Akkor megérteném, hogy a ffi nem tudja leplezni az indulatait.
2013. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Egyáltalán nem megbocsátható,nem ősember vagy,hanem ember,tehát a konfligtusaidat is igyekezz ember módjára megoldani
2013. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyszer összehozott az élet egy könnyű vérű cafkával, a legrosszabb fajtából. Én romantikus alkat vagyok, nekem a párkapcsolat az udvarlással kezdődik, virágokkal, sétákkal,vacsorával, és hetek, hónapok múlva jöhet az első csók, szex stb. Tehát számomra a párkapcsolat az nem úgy megy, hogy diszkóban lesmárolok egy lányt, aztán megdöntöm stb.

Na szóval megtetszett ez a szóban forgó lány az egyetemen(csoporttársam volt), csak nem ismertem, ő viszont tudta nagyjából, hogy én milyen vagyok, ezért eljátszotta, hogy ő is romantikus alkat, érzelmes stb. Virágokat vittem neki, elmentünk sétálni, színházba,moziba stb...Aztán hónapokkal később derült ki számomra, hogy csak játszott velem, közben fűvel-fával dugott, pasizott..Igaz, semmi nem történt köztünk még egy-két csókon kívül, és hamar kiadtam az útját, elég mérges voltam rá... De megütni nem tudtam volna. Viszont ha rajtakaptam volna egy diszkóban egy másik pasival smárolni, akkor lehet, megütöttem volna :D

2013. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
bocs a sok stb. miatt de közben mást is csinálok és nem vettem észre, hogy ilyen idiótán fogalmazok :D
2013. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"A nők általában hisztiznek"


Kikérem magam és a többi értelmes nőtársam nevében.


Beszélni, vitatkozni, veszekedni szoktam... értelmetlenül nyígni, toporzékolni, földhöz verni magam NEM.


DE még ha így is viselkednék, akkor se éreznék jogosnak semmiféle "helyreigazító" pofont, ütést.

Mert AZ nem megoldás.


Ilyen esetben inkább fordítson hátat az illető, menjen el a "tett" színhelyéről, hagyja lenyugodni a másikat, de NE üssön!

2013. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!