Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor veszik észre azt jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor veszik észre azt jó néhányan, ahhoz, hogy szeretetet, elismerést kapjanak a párjuktól vagy a kiszemelttől, épp ugyanúgy bele kell fektetni saját részükről is az energiát, az adni akarást? Kort és nemet írjatok.

Figyelt kérdés

Nagyon sokan csak a saját elvárásaikat, vágyaikat sorolják, aztán csodálkoznak, hogy egyedül maradnak a végén. Ez szimpla butaság vagy csak keménykedés?


25 éves férfi


2013. jan. 2. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
butaság... egy kapcsolat lényege a kölcsönös szeret, és bizalom... ha valaki nem tudja a dolgát, akkor nem érett egy kapcsolathoz...
2013. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A.Romanov ***** válasza:
Elhívtam a lányt kávézni az rendben le is ment, havas esőben gyalogoltam vasárnap este hogy vigyek neki virágot, kétszer. Voltam kint Bécsben, hoztam neki egy nagy kupac ajándékot. Meghívtam moziba többször is, egyszer azt mondta hogy biztos hogy jó, előző nap közölte hogy nem ér rá. Elég sok pénzt és energiát fektettem bele, fölöslegesen. Semmit sem kaptam.
2013. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó:

Érzelmek nélkül ne várj el semmit.

A te butaságod, hogy az elején már ennyire túlzásba vitted.

Lassú víz partot mos, a gyors pedig csak benedvesíti.

2013. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az nem baj, ha nedves, de tegyem félre a hülyéskedést. Romanov doktor, igazad van, megértem, hogy jól esett volna viszonzás, de arra nem gondoltál, hogy ha elhalmodoz az elején, akkor azt hiheti, hogy egy újabb pasi, aki csak meg akarja venni a társaságát? Amúgy becsülendő vagy.
2013. jan. 2. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az eddigi kapcsolataimba hihetetlen mennyiségű energiát fektettem bele,és az adni akarás,a szeretet sem hiányzott.Ahogy a mostaniból sem.Néha mégis azt érzem,ezt mintha a másik félnek ,,megterhelő" volna viszonozni.Mintha az,hogy törődök a másikkal,érdekel,és szeretem,nem természetes dolog lenne,hanem valami vétek,a partnernek meg teher.Szóval én már komolyan nem tudom,mi a jó.Főleg a világ mai értékrendje szerint.
2013. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!