Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 evesen valaki tudhatja magarol hogy a sajat nemehez vonzodik?

Figyelt kérdés
13/L vagyok . egy lannyal regota "kommunikalok" (o nem tudja hogy ki vagyok, ugymond noname-be szoktam irni neki). o leszbikus. sok kozos van bennunk. gondolkodtam es azt hiszem, hogy szerelmes vagyok bele. sok dolgot nem tudok magamrol, anya jobban ismer engem mint en magamat de tole persze nem kerdezek ilyeneket...szoval ennyi idosen mar tudhatom magamrol hogy 'milyen' vagyok?
2012. dec. 30. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Kislányom.. 13 évesen mit akarsz barátot.. ez esetben barátnőt?? Beteges... Menj vissza s inkább Lotyogj a többi lájkold kérlek -> face ribanccal... -.-"
2012. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudhatod, hogy mi tetszik, de azt nem, hogy ez végleges-e.

Érthetőbben: Most a lányok jönnek be, de ez később változhat, sokan vannak ezzel így. Lehet, hogy mire betöltöd a 18at, biszex leszel, vagy teljesen heteró.

Az évek alatt annyi minden történik majd a testeddel, elég korai ezt megmondani.

2012. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
ha még magadról se tudsz sokat.. akkor nem tudhatod azt se, hogy kihez vonzódsz.. gyerek vagy még.
2012. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, még annyit, hogy:

Bármi történik, légy nagyon óvatos, kivel, mikor mit.

Tényleg fiatal vagy még ehhez!

2012. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. valaszolo mindenki magabol indul ki..mar nincs facebookom.

2.,3., koszonom

2012. dec. 30. 22:29
 6/11 anonim ***** válasza:

"anya jobban ismer engem mint en magamat" Ezen jót nevettem. Épp most írtad le, hogy nem ismered saját magad annyira, hogy tudd.


Nos, ebben a korban szoktak a fiatalok elkezdni érdeklődni a másik iránt, de véleményem szerint ezt a szerelmet te csak bemeséled magadnak. Valahogyan az írásból, avagy a fogalmazásodból látom. Már elkezdtél érdeklődni ezek iránt a dolgok iránt, de még túl fiatal vagy mentálisan, hogy megértsd. Majd kialakul. Minden esetre, ne éld bele magad a dologba. Nekem is volt sok ilyen fellángolásom, sőt a mai napig van néhány, de amikor ott vagyok vele szemben már el is megy a vágy..:)

2012. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom : )
2012. dec. 30. 22:31
 8/11 anonim válasza:
Az osztályomban van egy leszbi csaj. Elszólta magát :/
2012. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ertem
2012. dec. 30. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:
13 évesen még nagyon gyerek vagy, teljesen alakulóban, mind testileg, mind lelkileg. Könnyen lehet, hogy ez még csak ún. kamaszkori kíváncsiság, és idővel elmúlik... vagy nem. De az biztos, hogy 13 évesen nem kell életre szólónak venni minden érzésedet, gondolatodat, valószínűleg úgysem lesznek azok ;)
2012. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!