Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a vot tanárommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a vot tanárommal és szerelmes lettem belé, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy klubban találkoztam a régi gimis tanárnőmmel (én 19 vagyok ő pedig 35). El volt szomorodva, hogy szereti a férjét, de megcsalta őt, szintúgy énis kicsit lapos hangulatban voltam, így egy kis baileysbe, majd sorban a többibe fojtottuk a bánatunkat. Hazakísértem, majd felhívott magához, ahol lefeküdtünk. Másnap amikor találkoztunk megkért h ne mondjam el senkinek és felejtsük el az egészet, kis botlás volt, visszavágás a férjének. Megmondtam neki hogy szeretem és nem-e lehetnénk együtt, de hallani sem akar róla. Szerintetek mit tegyek?
2008. máj. 30. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Az hogy te nem vagy normális.Kikezdesz egy idősebb házas nővel aki még ráadásul tanár is?Egy kicsit térjél észhez nem neked való.Keress egy korodbeli lányt és azzal legyél boldog
2008. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást. Szerintem is csak bosszút akart állni a férjén és neki pont te voltál "jó időben jó helyen". Ebből a kapcsiból úgysem születne semmi jó.
2008. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy megvolt és lépj tovább, nem fogja elhagyni a férjét miattad, ez biztos.


Az meg nem igaz hogy beteg vagy.

2008. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kamu...
2008. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

annyira jó volt az ágyban,hogy egyből beleszerettél?????

megmondta mit csinálj,felejtsd el...sztem világos...férjes asszony,ha majd akar tőled vmit szól...te meg összeszoritott fogakkal tűrj...

A mi giminkben az egyik pasi a volt osztályfőnökével jött üssze kb köztük is ennyi a korkül. a nő elvált miatta és most van egy édes kis leányuk...ja össze is házasodtak:)....a remény miatt

2008. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyd, ne zargasd a lelkizéseddel. Könyveld el magadban, úgy, hogy megtörtént, szép volt, jó visszagondolni rá és ennyi. Megutálhat, ha nyomulsz rá annak ellenére, hogy megkért, hogy hagyd békén.
2008. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha szereti a férjét, akkor hagyjad a dolgot. De ha boldogtalan mellette, akkor csábítsd el. Egyébként a nők a biztos egzisztenciájú pasikat szeretik, diákként nincs sok esélyed.
2008. máj. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
feküdj le vele mégegyszer.
2008. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

NEkem is volt ilyen kapcsolatom.

Ki is akartak miatta rúgni a suliból.

én voltam 16 ő pedig 24 akkor kezdett tanítani a középsuliban.

össze-össze néztünk az órán, aztán eltelt az első félév, közeledett a második félév vége, na és akkor azt mondtam magamnak, hogy most bevallom neki hogy szerelmes vagyok belé.

senki nem volt már a teremben, mert megvártam hogy az a sok birka kimenjen, és akkor ő is bevallotta, hogy bejövök neki.

aztán lett egy csók, ott a suliban, meg a többi, csak az máshol.

és ennyi is volt.

vége lett.

mindenki erről beszélt féltem hogy kiderül, de aztán nem lett semmi.

2009. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!