Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Óriási hibát követtem el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hibát követtem el. Lefeküdtem az angol tanárommal. (? )

Figyelt kérdés

4 hónapja lefeküdtem vele. Azóta is 2 hetente... A baj az hogy szilveszterkor találkoztam a volt barátommal, akivel 15-17 éves koromig jártam, és most mintha újra fellűngolt volna valami köztünk. Ezt viszont nem merem megmondani a tanáromnak, félek, hogy szivatni fog a suliba.

(L/18 volt barát:19 tanár:26)


2011. jan. 18. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

LOL úgy kell neked

már bocs.. pff


19F

2011. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Erm...well...yes, you screwed up...
2011. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ajjajajaj..


Na figyelj..

Ha valamiben én jó vagyok,akkor az az,hogy kimossam mindenből magam.


Tedd a következőt:

Feküdj le vele még egyszer.

A mai telefonok,már több óra hangfelvételre is képesek.

Így amikor összefekszel vele,akkor felveszed,közben,sokat beszélteted.Neccesebb a video,bár azt is meglehet ügyesen oldani,hogy csak spontán lerakod hogy titeket vegyen fel.

Vagy egy hétvégén,leitatod egy kicsit,annyira hogy jó kedve legyen.Lefényképezed magaddal,hogy mind a ketten meztelenül,félmeztelenül vagytok.

Meghagyod neki,de magadnál is hagysz egyet.Maximum ha kérdezi,azt mondod,már kitörölted.

Na az aktus után egy két nappal,elmondod neki,hogy ez van.Már nem akarod ezt tovább csinálni.

Ha azt akarja,hogy ebből ne legyen semmilyen problémája,az iskolában(hogy ki ne rúgják),szépen hagy téged.

Persze ezt csak akkor kell bevetned,ha nem törődik bele,tovább nyomul,szemétkedik az iskolában.


Remélem segítettem,és hogy legközelebb sokkal megfontoltabb leszel:)


18F

2011. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a dal neked küldöm:

http://www.youtube.com/watch?v=bWCv5SrQFzg

:D

2011. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. jan. 18. 23:59
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
megdugott az angol tanárod a suliban?? legalább azóta 5-ös vagy nála? :D te tényleg nagyon gáz csaj lehetsz ha a tanároddal fekszel össze...
2011. jan. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
ribi riadó!
2011. jan. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

ma 00:36

Te aztán már csak tudod. Biztos olyan tapasztalt vagy e téren!


ma 01:24


Köcsög seg.gfej riadó!



Az hogy lefeküdtél vele a ti dolgotok. A tanár egy mázlista lehet, ha buknak rá a fiatal csajok.


Egy viszonyt bármikor be lehet fejezni!


Ha jó emberismerő vagy, el tudod dönteni, hogy értelmesen fogja-e fogadni a szakítást, vagy bosszút akar állni.

Szerintem nem kell semmitől sem tartanod. Különben is neki több forog kockán!


Tedd amit szeretnél, de tisztességesen. Beszéld meg a dolgott felnőtt érett emberek módjára az érintettekkel, és ne aggódj fölöslegesen!

2011. jan. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
nem vagyok tapasztalt, de normális, ép eszű ember bele megy ilyenbe? hát nem hiszem...
2011. jan. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
én azt javaslom hogy minél finomabban de mond meg neki hogy ez így nem megy, nem vele van baj csak... minél finomabban közlöd annál finomabb lesz az angol jegyeiddel:D
2011. jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!