Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Társkeresőn rámírt egy lány, hogy szimpatikus vagyok neki és szívesen ismerkedne velem. Én egy válaszlevélben belementem ebbe (intelligensnek és szépnek tűnik a lány), azóta ő nem ír, viszont naponta 4-5-ször megnézi az adatlapomat. Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Mi járhat ilyenkor egy lány fejében? Várja, hogy írjak neki még egy levelet, amiből aztán látná, tényleg vele szeretnék ismerkedni? Vagy csak szórakozik? Esetleg túlontúl "dicsérős" volt a válaszlevelem?

Huszonéves női aggyal válaszoljatok, kérlek, én az ilyet férfiaggyal nem tudom felfogni!

28/F.



2013. jan. 2. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:

függ a levél tartalmától és, hogy mit várt el a lány.


23/L

2013. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Úgy a logikus, hogy ha nem, akkor nem néz rám és nem is ír.

Ha viszont igen, akkor ír. Azt nem tudom értelmezni, hogy megnéz napi ötször három napja, de nem ír.

2013. jan. 2. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet,hogy csak megrettent,írj neki még egyszer hogy hova vinnéd el szívesen :)
2013. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is írj,hogy szeretnéd megismerni és nagyon várod a válaszát,de legjobb lenne élőben.

Igen ,vár valamire,hogy kezdeményezz tovább.

2013. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jajj de jó kérdés! Én, mint nő, azaz a másik oldal vagyok. Akkor nem tudunk visszaírni, ha a leveled olyan, hogy nem tud rá mit reagálni. Mindig egy kérdéssel kell befejezni a levelet, hogy tudjon mit válaszolni. Ha csak tényeket közölsz, akkor nem tud mit csinálni. Azért nézeget, mert valószínű, hogy érdekled.

Én akkor nem szoktam válaszolni a pasinak, ha nem tudok, mert annyira béna levelet írt, amire nem lehet reagálni.

Írj rá valami olyat, amire tud válaszolni. Viszont, ha erre sem reagál, akkor dilis, hagyd.

2013. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A privát levélre válasz: nem vagyok Csabi.
2013. jan. 2. 19:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Éppenséggel kérdeztem, valami ilyesmit: "mesélnél magadról, a hivatásodról és a hobbijaidról?" Azt is garantálom, hogy trágárságtól, helyesírási hibáktól mentes levél volt. Egy negatívum lehet esetleg, hogy talán túldicsértem a lányt.
2013. jan. 2. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy tipp: ha nem fizetett elő, akkor havonta csak x levelet tud küldeni, és ha azt már ellőtte, akkor bukta van...

Írj neki újra, és küldd el az e-mail címed!

2013. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen levél korlát van vagy előfizetéshez van kötve a levélírás akkor lehet,hogy nem tud írni és így akarja jelezni neked. Mindenképpen írd meg az emailedet/FB-dat mert csak ez lehet az oka,hogy ennyiszer ránéz a profilodra mert másképpen nem tud kommunikálni.
2013. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!