Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom mostanában lájkolgat facebookon. Mi van vele?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottunk. Karácsony óta ha kiteszek egy képet amikor fent van akkor belájkolja. Szerintetek akar még tőlem valamit??

2013. jan. 2. 21:05
 1/6 anonim válasza:
van egy ilyen dilemma,hogy az ex lányok szakítás után megszépülnek..na ő ebben szenvedhet,megint tetszel neki.
2013. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Barátként közelít hozzád.Egy igazi férfi nem lájkolgat, hanem fogja és felhív téged amikor hiányzol neki.
2013. jan. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet eldönteni. Vagy-vagy. Mind a két verzió lehetséges. Az a legtisztább ha Tőle kérdezed meg. Vagy esetleg(mivel elvileg már ismered) egy beszélgetés közben is leszűrheted mi lehet a helyzet.

Ha direktbe rákérdezel lehet nem vallaná be hogy újra a hatásod alá került pl ha ő szakitott akkor lehet annyi büszkesége, hogy nem vallja be. Ezért inkább finoman kéne puhatolózni

2013. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a kutyám képét lájkolta (új volt, ő nem látta anno) írt is alá, hogy nagyon aranyosnak találja. Nem gondoltam, hogy több lenne szimplán baráti ismerősi lájknál.

De én amúgy örülnék ha ilyen lenne, szeretném ha vissza akarna kapni mert bár nem mennék vissza hozzá a hiúságomnak és a büszkeségemnek a sértett egomnak jól esne, hogy vissza akar kapni. De sajna nem akar....lájkolni pedig nem is tudna mert letiltottam. Fájt azt látnom, hogy az új barátnőjét(akiért engem elhagyott) ölelgeti a képeken.. Letiltottam őt majd megkeres telefonon ha akar valamit.

2013. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 6. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
én őszinte választ adok: puncihiánya van.
2013. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!