Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm terhes lett,5 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm terhes lett,5 hónapja vagyunk együtt nagyon szeretem imádom szerelemes vagyok belé és ő is az vagyis nem tudom amióta terhes lett nagyot változott a kapcsolatunk. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem tudok vele beszélgetni semmiről (igen, nem, nem tudom) válaszokat kapok nem ölelhetem, meg sem csókolhatom egyszerűen nem enged magához közel elzárkózik tőlem.Most 6 hetes terhes. Aszt mondja szeret de idegesítem és néha nem tud elviselni, én nagyon meg vagyok ijedve hogy mi történt?Mindenki mással beszélget röhögcsél csak pont engem néz levegőnek? 6 hete elnéző vagyok és tűrök mindent de néha úgy érzem össze roppanok lelkileg, elsírom magam. Én 32 éves vagyok barátnőm pedig 34 éves és van 2 gyereke akiket nagyon szeretek és ők is engem (18,13 évesek)

Mi történt a kapcsolatunkkal?Lehet hogy már nem szeret?Kiábrándult volna belőlem?Vagy esetleg nem akarja a babát?

Aki volt ilyen szituációban az segítsen rajtam legyetek szívesek hogy mi történt a kapcsolatunkban!!!!!


2012. dec. 16. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Kitartás ezek sajnos a terhességgel járnak, dolgoznak a hormonok!
2012. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megkérdezted, hogy akarja e a gyereket? Egyáltalán most hogy áll vele, megtartjátok? Őszintén szólva fogalmam sincs mi baja, de a terhes nők néha zavarodottan viselkednek. Mindenesetre így tuti nem vágnék bele. Tervezett baba? Mert, ha nem szerintem biztosan nem is akarja, elvégre már 13 éve volt utoljára terhes és talán nem szeretné újból előröl kezdeni.
2012. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hormonok... ettől eléggé megfordul minden nővel a világ. plusz a rosszullétei miatt is lehet ez, mert sok nőnek egész naposak. ha egész nap hányingere van, nem biztos, h pl örül az ölelésnek és hasonlók:)
2012. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tervezett baba volt, így lehet rád vetíti ki az idegességét és dühét. Nem hinném, hogy olyan könnyű lehet meghozni egy ilyen döntést (hogy marad-e a baba vagy sem), nyilván érzi a nyomást, hogy úgy lenne a helyes, ha maradna, ugyanakkor ekkora gyerekek mellett már lehet megrémíti, hogy megint kezdheti előröl a babázást. Azon sem csodálkoznék, ha marha rossz érzéseket váltana ki belőle a terhesség, ha a nagyobbik gyereke 18 éves, akkor elég "korán kezdhette", ami gondolom szintén nem tervezett volt. Gondolom az ilyen jellegű, vagy hasonló gondolatait vetíti ki rád. Talán beszélgetnetek kéne az érzéseiről, a babáról és a sorsáról.
2012. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást.

Nem tervezett baba,de beszélgettünk róla hogy fél év és belekezdünk,ez előbb sikerült.

Ez ekkora probléma lenne?

Félek a döntésétől ennyire nem szerettem még senkit!

És ezek a hormonok meddig kísérthetik még az életünket?

2012. dec. 16. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
9 hónapig minimum :D aztán szülés után még jobban, mindenen elérzékenyül, sír, esetleg szülés utáni depresszió... kitartást, mást nem tudok mondani :/
2012. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!