Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hagyjam küzdjek még érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hagyjam küzdjek még érte?

Figyelt kérdés

van 1 lány és szeretem. sétálok vele az utcán és kérdeztem tőle hogy holnap nincs kedved eljönni moziba ??

válasz:bocsi de tanulok és mondtam hogy csak barátság.


2013. jan. 2. 21:42
 1/5 ktk312 ***** válasza:
a hangvételt nem hallottam de ha nyugodtan mondta akkor hagyd, de amúgy is elég kicsi rá az esély...
2013. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy pasi ha kell neki egy nő, akkor kűzd.
2013. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ktk312 ***** válasza:
De ha a nőnek sehogy sem kell, akkor baszhatja, mármint az időt amit beleölt :D
2013. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 igazad van köszi de 2 éveig
2013. jan. 2. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta hogy csak barátság van köztetek attól még ugyanúgy elmehetett volna veled, bár az hogy tanulni kell szerintem eléggé hihető mert közeleg a félév mindenhol megy a hajtás már a jobb jegyért. És mivel barátság van köztetek ne számíts arra hogy lesz valami, maximum csak akkor ha nagyon küzdesz érte és bebizonyítod neki azt hogy tényleg akarsz tőle valamit meg ugye az ő belátása is változik róla pozitív értelembe akkor elképzelhető a szerelem, de így kicsi az esélye. Törődj bele, majd jön másik lány.
2013. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!