Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek érte vagy hagyjam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte vagy hagyjam és felejtsem el végleg?

Figyelt kérdés
Van egy terjedelmesebb történetem, amit nem szeretnék ide leírni, mert nem olvasná el a kutya sem. Ha valaki érdekel és úgy érzi, hogy tudna segíteni, akkor priviben szívesen megosztom vele, ha ír egy üzenetet.
2012. okt. 2. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Felkeltetted az érdeklődésem küld el a sztorit ha gondolod :)
2012. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Privátban írj, ne ide. :)
2012. okt. 2. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem ömlesztve írod le a terjedelmes sztorit, akkor biztos jó pár ember elolvasná. A legtöbben a rosszul szerkesztett, helyesírási hibáktól hemzsegő, összefolyó írásokról kattintanak tovább.

Hogy tudok-e segíteni, nem tudom, így fogalmam sincs, jó ötlet lenne a privát üzenet. Lehet hogy hozzá se tudnák szagolni.

2012. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tudnák=tudnék
2012. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
write if you want :P
2012. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd priviben nekem,ha elolvasom segitek...nekem se könyebb a helyzetem,sőt..:/ de probálok tanácsot adni :)
2012. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem is erdekel, szerintem sok mast is...

Irj priviben, hatha....


Szep napot!

2012. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
írd meg privátban
2012. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a lényeget leirod értelmesen sokan el fogják olvasni.
2014. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!