Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak mikor szokták úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mikor szokták úgy érezni, hogy megkérik a barátnőjük kezét?

Figyelt kérdés

Mindenképpen megvárják, amig minden egyes probléma rendeződik? Végülis, gondok mindig lesznek.. nincs még meg a sulink, egyetemre járunk még. Ő tavasszal diplomál, legalábbis úgy tervezi. Van esély rá aztán? Én jövőre leszek végzős, aztán egy városban tervezünk lakni az én master-em ideje alatt. De ezt nem fixáltuk még le, csak beszéltünk róla, erőltetni se akarom, nehogy az legyen, hogy ki akarom őt fogni.


22, l, 26, f


2013. jan. 2. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha eltelt legalább 5 év harmonikus kapcsolatban és még mindig égnek a gyertyák mindkét fél felől.
2013. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
2 éve járunk.. el se tudom képzelni, hogy 5 éve együtt vagyunk, úgy érzem, hogy 5 év az rengeteg, annyit ki se lehet birni..
2013. jan. 2. 21:54
 3/20 anonim ***** válasza:

Miért kell papír arra a másik 3 évre? Biztosíték kell?

Mert az már baj.


A hosszú kapcsolat titka nem 2 év alatt derül ki. Nézz TV-t. Rengetegen házasodnak össze 1-2 év kapcsolat után, és lám, túl korai, vállnak is. Tisztelet a kivételnek aki kb 5-10%.


Persze a maradék 90%-ék is azt hitte, hogy ez az álomkapcsolat.

2013. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát kell ey kis idő összeköltözés anyagiakban megegyezés stb. Ha ez minden megvan és a kapcsoaltban minden okés akkor.
2013. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha eyg szó nem esett a dologról, és úgy kéri meg a kezed-tehát valóban egy szó sem-akkor a srác az egész életét veled akarja leélni.


Ha már szöveg volt róla és célozgatás stb. Az már nem ugyanaz mint az első verzió. itt már necces a dolog.

2013. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

utolsó ez hülyeség!


Ha én szeretek egy nőt simán célozgatok a házasságra, hogy mennyire jó lenne vele. Ez szerintem teljesen normális, sőt ennek általában pozitív hatása volt eddig mint negatív.

2013. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Akkor kérem meg a lány kezét, amikor az enyém már elfáradt!

F.

2013. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nekem fontos a "papír". mellesleg az eljegyzésnél még nincs semmiféle papír:D
2013. jan. 2. 22:11
 9/20 anonim ***** válasza:
akinek fontos a papír az fél az egyedülléttől/szakítástól.
2013. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
egy idő után azért kellene már. nem félek én semmiféle szakítástól, de az időmet se rabolja senki.
2013. jan. 2. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!