Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viselitek, h lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek, h lehet kibírni azt az érzést mikor látjátok párotok előző szerelmét és éget az érzés, hogy az illetővel ők egyszer jól megvoltak, szeretkeztek, boldogok voltak stb. főleg ha az illető jobban néz ki, mint te?

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Jobban néz ki? Hát nem tudom, szerintem nem, de ennek az égadta világon semmi jelentősége nincs.

Viszont én most hiába fogom leírni, hogy abszolút nem érdekel, nem "viselem" sehogy, mert zavar... Ha Téged zavar, ha Neked probléma, akkor attól, hogy én simán végigröhögök egy estét a pasim exbarátnőjével, akit nagyon bírok, attól Neked nem lesz jobb semmi. Évekkel azelőtt szakítottak, hogy én megismertem a párom, mit zavarjon? A barátom 32 volt, amikor megismertem, nemigen lehettek illúzióim, hogy nem volt előttem senkije. Inkább örülök neki, hogy a nő jó fej, hogy inkább segítette, mint hátráltatta a kapcsolatunk alakulását, ráadásul anno nagyon sokat segített a páromnak, kihúzta egy nagyon rossz időszakban a mélypontról, úgyhogy őszintén hálás is vagyok neki, mert mi most nem lennénk ilyen boldogok, ha ő nincs.

2012. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vicces kérdés, a barátnőm bemutatta a volt pasiját, mert barátságosan váltak el. Fura volt. De végül is nem volt gáz. Főleg mert a barátnőm a minőségi csere híve. Csak jobbra cseréli a pasikat, és ezt tőlem is elvárja, hogy nála csak jobbra cserélhetem le... :D
2012. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Csak annyira nehéz elfogadni a tényt, hogy ahhoz a csodás teremtéshez mint ő, más is hozzáért,boldoggá tették egymást. Probálom erről terelmi a gondolataim, de mégis annyira nehéz. Ilyenkor a szomorúság darabokra tép,fizikailag is rosszul leszek olykor. Tudom nem kelle'e, hisz nem is ismert akkor és semmi közöm a múltjához.
2012. dec. 31. 11:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak ez az érzés, hogy nem vagyok elég jó,nem tartom magam szépnek sem. Nem tudom mit szeret bennem'
2012. dec. 31. 11:15
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is szar érzés! sajnos nem lehet mit tenni de barátnőm szerencsére nem tartja velük a kapcsolatot, és én sem tartom az exekkel szerintem csak így lehet elviselni!
2012. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyi, nálad elég komoly gond van. Ha már ennyitől darabokra tép a fájdalom, mi lenne, ha tényleg valami baja esne valakinek, akit szeretsz?!
2012. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hannan tudod hogy annyira boldogok voltak és milyen szupereket szeretkeztek akkor nem lett volna vége !az már a multé mintha nem is lett volna sosesemmit nem számit
2012. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem emiatt ne izgulj. Gondolj bele: most már kevés olyan lány van, akinek ne lett volna barátja, és a jelenlegi barátjuk nem ezen filózik, hogy mit csináltak az exével. Örülj, hogy veled van! Mondjuk ez kortól is függhet... "Fiatalabb" (most 14-16 évre gondolok) korosztályra a kapcsolat elején mondhatni, normális ez a "féltékenykedés". Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt?
2012. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj ő múltja én meg a jelene. Ennyi. :D

Velem van, nem ő vele.


16/L

2012. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!