Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire szeretitek ha érzitek csókolózás közben hogy merev a párotok pénisze?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azjódolog
2013. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nagyon
2013. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem bók. Pláne ha még csak meg sem kell csókolnom, csak rámnéz:D hihihihihi
2013. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem is gondolok rá, de azért csókolózok vele.
2013. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Van az a típusú pasi, akinek ha feláll, akkor az elveszi az eszét. Na azt nem csípem, mert onnantól kezdve nem tud másra gondolni és egy idő után idegesítő mert ne keverjen már össze egy szexfilmmel vagy egy guminővel...


Ha viszont tudja normálisan kezelni a dolgot akkor az elismerés és izgató is egyben.

2013. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

imádom.bocsánat,lehet,hogy nem fejeztem ki elég jól. I M Á D O M !!

nagyon jól esik, imádom érzeni, az egyik legjobb dolog a világon :)

2013. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Őm..kérdés, te szereted érezni ahogy a csajod nedvesedik tőled, ahogy megcsókolod, összebújtok? Na ugye, h ugye egyértelmű a válasz
2013. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is imádom. :)
2013. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog ;)
2013. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én a 60 körüli Matematika tanáromra nedvesedek mert megkaptam tőle a félévi 2est:)) Sokat dolgoztam érte!
2013. jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!