Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen, hogy egy 24éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen, hogy egy 24éves csajnak 46éves 'pasija' van?

Figyelt kérdés
Én vagyok a szenvedő akinek el kell viselni (14l) elváltak a szüleim a faterom ráadásul még gazdag is és mikor nála vagyok akkor nagyon zavar meg olyan rendelenesnem tartom a 24éves barátnőjét h a faterommal van, szerintetek ez normális? Vagy csak a pénzért szereti?

#nő #46 éves #24 éves.
2013. jan. 3. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom,h a pénzéért van e vele.De felnőtt emberek,azzal vannak együtt akivel akarnak.
2013. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük sem édesapádat, sem a barátnőjét, így azt sem tudhatjuk miért vannak együtt.

A te szemszögedből nyilván nem kellemes a helyzet, és talán sosem lesz az, de előfordul, hogy fiatalabb nők idősebb férfivel élnek együtt (és nem csak a pénz miatt).

2013. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1:Miért vagy szenvedö????

2: Teljesen rendellenes: 24 éves csajnak 46 éves pasija.

3: Abszolut helyénvalo: 46 éves férfinek 24 éves csaja van.

2013. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy apukád kit választ az az ő dolga... te sem örülnél neki, ha beleszólna abba, hogy majd te kit választasz. :) Lényeg , hogy legyen boldog, nem?
2013. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Láttam én már olyat, hogy 25 éves csaj, 50+os pasi. A pasi még gazdag sem volt, sőt éppen ellenkezőleg, kimondottan csóró volt...
2013. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindketten felnőttek már. Miért ne lehetne kapcsolatuk?

Hogy miért vannak együtt, azt ők tudják (pénz, szerelem, szex), de neked ebbe nem lehet beleszólásod. Örülj, hogy apád boldog és kész.

2013. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fospuska ***** válasza:
faterod most éli a második szarvasbőgését. a lánynak nem róhatsz fel semmit, a faterod döntése. biztos talált volna korban jobban hozzáillőt,de neki a pipihús kell,valószínűleg a középkorúak bizonyítási kényszere miatt. megbeszélni megbeszélheted vele,de alapjában véve semmi rendellenes nincs benne. én a szexen kívül nem nagyon tudnék mit kezdeni egy 22 évvel fiatalabb csajjal,de nem vagyunk egyformák.:)
2013. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod a szerelemben nem számít ki mennyi idős,ha a két fél között minden rendben van!Az más tészta ,h a csaj nem-e a pénzéért van apukáddal...ezt úgyse tudod kideriteni!
2013. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az jó!

46F.

2013. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan példát is mondani, hogy a lány 17, a pasi 40 éves.
2013. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!