Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kettős mérce?

Figyelt kérdés

Barátnőm beteg volt 3 hétig. Ápoltam, főztem neki teát elmentem a gyógyszertárba, főztem. 3 napja én vagyok beteg de nagyon. Fáj a fejem, szédülők, hányingerem van. Barátnőm még egy teát sem főz. Azt mondta én vagyok a férfi ne én nyavalyogjak. Nem nyavalyogtam csak legalább a felét adná annak, amit én adtam. Vagy az már nem szabad??


Én:26

Barátnőm:25



2013. jan. 3. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Vágd ki, mint azt a bizonyos macskát c.arni. kb. ennyit ér az illető, nem hogy nő, még embernek sem lehet hívni..
2013. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Milyen kedves lany... Szivlapatot neki.
2013. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Úgy tűnik, elkényeztetted, és ő ezt ahelyett, hogy értékelte volna, természetes dolognak fogta fel. Igazából szerintem is szép lenne tőle, ha viszonozná a törődést és odafigyelést.

24L

2013. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Patrik24 ***** válasza:
54%
Még ma szakíts vele. Ez nagyon nem normális dolog. Picit fájt a fejem és a barátnőm már mint egy angyal mondta, hogy maradjak ágyban, teát főzött, aggódott,stb.. Persze ez fordítva is így van, ha ő beteg. De amit most írtál az azért lesokkolt.
2013. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Papucs lettél? §:-D
2013. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
A legtöbb csaj ilyen. Mindent elvárnak tőled cserébe a semmiért.
2013. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Jézusom, ez egy...

Márcsak viszonzás képpen torodhetne Veled, foleg, hogy beteg vagy most. Nem gondolkoztál, hogy szakíts Vele? Nem hiszem, hogy ez az elso eset, amikor látni, hogy nem vagy fontos számára vagy nem is tudom, hogy mondjam. Ha most sem mutat semmilyen segítokézséget irántad, akkor másban sem fog, szerintem. Sajnos.

Gyógyulj meg! :)

18/l

2013. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
óóó, a sok hímsoviniszta majom.. kommunikáció létezik nálatok, vagy idejössz nyavalyogni?
2013. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
lökött tyúk. ezt akkor is megcsinálnám, ha te nekem nem, mert nem vagyok beteges alkat, de ha a szívem csücske beteg, akkor nekem alap, hogy főzök teát, húslevest, meg amit akar. 25N
2013. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok papucs!!


Eddig még nem volt ilyen. Havíja is 1 hete volt nem értem miért lett ilyen.

2013. jan. 3. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!