Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kettős mérce?

Figyelt kérdés

Barátnőm beteg volt 3 hétig. Ápoltam, főztem neki teát elmentem a gyógyszertárba, főztem. 3 napja én vagyok beteg de nagyon. Fáj a fejem, szédülők, hányingerem van. Barátnőm még egy teát sem főz. Azt mondta én vagyok a férfi ne én nyavalyogjak. Nem nyavalyogtam csak legalább a felét adná annak, amit én adtam. Vagy az már nem szabad??


Én:26

Barátnőm:25



2013. jan. 3. 14:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%
annyira csak nem vagy rosszul, ha már netezgetsz:D
2013. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ez egy kis kontra volt.. mellesleg, mint már írtam is, beszéld meg vele. mi nem tudhatjuk h mi a baja..
2013. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Patrik24 ***** válasza:
54%
13as mi az hogy mi a baja?? Egyszerűen egy érzéketlen utolsó senki aki így viselkedik és ilyet mond. Ezen nincs mit megbeszélni.
2013. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A csajodba sajnos semmi empátia nem szorult.

Mondd meg neki, hogy egy érzéketlen tuskó.

2013. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
márpedig, mindenkinek lehet rossz napja. és egy ismeretlen emberről ennyi infó alapján semmit, de semmit se lehet megállapitani!!!!!
2013. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Patrik24 ***** válasza:
Márpedig ebből pont eleget meg lehet állapítani egy ismeretlen emberről. Ugyanis lehet nekem akármilyen rossz napom, ha a párom beteg akkor ápolom és nem vagyok olyan bunkó f@sz, hogy azt mondjam neki, hogy ne nyavalyogj. Ez egy hülye kis pics@, és akkor finoman fogalmaztam. Semennyire sem szereti a párját ha erre képes.
2013. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Érdekes válaszok. Nekem csak a férjem volt mindig beteg ( fájt a feje, nátha ). Szóval ez nem betegség, nekem. 3 gyerekem van már rég megtanultam mikor mit kell csinálni, ezért suliból sem maradtak ki. Hát én még a házasság alatt egy pohár vizet nem kaptam, nem hogy teát. Egy nő beteg? Nekem volt abortuszom is ( elhalt a gyerek), másnap dolgoztam. Ez a csaj nekem érdekes, de mindenki más. Ha jó így Neked, akkor semmi gond. Mennyire szeret én innen megítélni nem tudom. Rosszat sem mondok róla, mert nem hiszem tehetném. Szóval nem hiszem papucs vagy, csak Te lehet jobban szereted.
2013. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!