Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért választják azt, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választják azt, akit "csak mutogatni lehet"?

Figyelt kérdés

A férfiak mindig a mű nőket választják, minthogy egy természetes, aranyos lány mellett döntenének.


Igen, én még sajnos csak ilyennel találkoztam.


Teljesen átlagos, (barátok szerint szép) lány vagyok, aki vágyik egy kapcsolatra, de egyre másra csak azt látom, és olvasom, hogy a legtöbb srác a nem túl természetes lányokhoz megy oda, pedig ők is tudják, hogy nem jók másra, csak mutogatni őket, és ágyba vinni..


Vagy én keresgélek rossz helyen ?


19 N


2013. jan. 3. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Ne általánosíts!

2. Mintha fordítva nem így lenne. Mármint a mutogatós rész.

2013. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, legalábbis nem ez volt a célom. Elnézést.
2013. jan. 3. 16:47
 3/10 anonim ***** válasza:
hát meglehet...bár én a szépet szeretem...ami nem mü de szép...de ha nem vágynak komoly kapcsolatra akk nem is neked valók...én is egy erényes gyönyörű lányt keresek aki szeretni fog..hát hidd el nemkönnyü megtalálni de egyszer sikerul:P 18f
2013. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
El van nézve és nem,nem vagyok kancsal,szóval nem azért.:D
2013. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányoknál is így van! Szóba se álltok olyannal, aki "átlagos"!
2013. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:)


Mergax- Teljesen igazad van, így nem is nekem valók, de akkor hol vannak azok, akik nekem valók? :D


Remélem találsz egy olyan lányt! :)

2013. jan. 3. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz helyen keresel, igen.

Most egyébként kapsz majd pár privát üzenetet én azt ajánlom, hogy beszélgess velük, mert onnan látod, hogy ezt a környéket is kerülni kell.


Egyébként miért ne választanák a szebbet és jobbat ha megtehetik? Adj lejjebb az igényekből és akkor te is válogathatsz majd. Vagy várj a sorodra. Én most ezt teszem.

2013. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valóban van aki a lányt mutogatás céljából viszi magával csak lehet hogy addig mutogatja másoknak amig "ellopják" tőle. Nem leszek képmutató ha lenne egy normális aranyos kedves barátnőm én is mutogatnám de olyan értelemben a barátaimnak hogy nézzétek de jófej lány, beszélgetni is lehet vele, meg nem hisztis és elviseli a hülyeségeimet...
2013. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagy igényeim, csak legyen őszinte, hűséges, és szeressen igazán.


Nem kell, hogy 90es karja legyen és macsóskodjon.


Úgy gondolom, hogy nem vágyom a "szőke hercegre fehér lovon", épp ezért nem értem miért nem találnak meg az olyan férfiak, akikre szükségem lenne.


:)

2013. jan. 3. 16:53
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

90-es kar.

aha.

ott lesz a probléma, téged is max mutogatni lehetne. de ha nem vagy szép akkor azt sem.

ezt most sértésből írtam. (90-es kar? komolyan? az egy viszonylag duci ember dereka...) igazából azért, mert általában az itteni közönség ronda. hiába mondják a barátok szépnek, ha ők is olyanok. érted.


dobj fel egy képet és akinek tetszel az majd privátban elküldi neked a sajátját.

aki meg szöveget ír az beszari és ne írj rá.


problem solved. zöld kezeket ide!!

2013. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!