Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Voltatok már együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Voltatok már együtt franciával? Milyenek a francia pasik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy milyen egy francia pasival. Akár párkapcsolatban,együtt élésben, ha szerelmes, akár az ágyban. (Amelyiket már esetleg tapasztaltátok.)

És lécci ne írjátok, hogy ez csak általánosítás és minden francia férfi más és más, mert én is tudom. Csak én a TI, egyéni tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.

Légyszíves csak normális és kulturált választ írjatok!

Előre is köszi!



2013. jan. 3. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Hányok ettől az általánosítástól, csak attól, hogy valaki francia még nem lesz ilyen vagy olyan.
2013. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

Iszákosak, dohányosak, idióták, büdösek, igénytelenek és unalmasak töbségben.


Ne gondold, hogy a legtöbb francia férfi olyan mint Alain Delon, inkább mondható el, hogy a többség olyan mint Depardieu.

2013. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de kedves #1 válaszoló, direkt írtam, hogy ezt ne írjátok, mert tudom, hogy általánosítás, de én a SZEMÉLYES, egyéni TAPASZTALATokra vagyok kíváncsi! Ha nem tetszik a kérdés, akkor nem kell megnézni, válaszolni meg főleg nem (szerintem).

Második, neked meg köszönöm, hogy leírtad a véleményed, de nem teljesen ezek a dolgok érdekeltek. Le is írtam, hogy vagy párkapcsolatban vagy ágyban.

Úgyhogy légyszi ne csak a fő kérdést, hanem a többit is olvassátok el!

2013. jan. 3. 19:20
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Tapasztalatot írtam le, bár az én volt "udvarlóm" nem volt kövér mint az a hízott disznó Depardieu, de amúgy egy rakás szerencsétlenség, és tényleg igénytelen, pillanatok alatt megszabadultam tőle! Soha többé franciát!
2013. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is francia. Immár fél éve alkotunk egy párt. Igaz csak félig francia, de azért elmondok pár tulajdonságot. Szerintem a trehányság szinte alapvető férfi tulajdonság. (persze vannak kivételek) Az én párom nem mondható trehánynak, ilyen szempontból átlag férfi. Viszont nagyon tisztel engem mint nőt (és ezt az ágyban is lehet tapasztalni). Ezenkívül a hűség is nagyon fontos a számára. Rendkívül figyelmes (ez is mutatkozik az ágyban). Bár ez nem sorolható ide, de véletlen sem kövér. Rendszeresen edz, jó izmos :) Remélem tudtam segíteni
2013. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Bocsi 4-es, akkor félreértettem az előző válaszod!


5-ös, köszi Neked is a választ, ezek szerint vannak itt olyanok is, akik normális franciát fogtak ki.:)

További sok boldogságot Nektek!!!:)

2013. jan. 3. 20:25
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért jöhetnek még a válaszok! Kíváncsi vagyok, ha vannak még tapasztalatok!:)
2013. jan. 4. 15:01
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem is francia a párom... egyáltalán nem igénytelen, sokkal igényesebb mint az átlag magyar férfiak. hogy milyen vele? jó! de ez a személyiségétől függ, nem attól, hogy francia. A francia nők, főleg a párizsiak viszont beképzeltek és hercegnőként kell velük bánni, erre mondják ha valaki prétentieuse. persze magyarok közt is akad ilyen, de az én párom szereti az egyszerűségem és az efféle különbségeket a francia nőkkel szemben. az ő tapasztalatai alapján a francia nők az ágyban sem annyira jók, frusztráltak és gátlásosak.
2013. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is 8-as!

Azért még nyugodtan jöhetnek, kíváncsi vagyok.

2013. jan. 5. 17:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
én dolgoztam két francia csávoval. kedvesek voltak lehetett velük hülyéskedni vették a lapot es megértettük egymást nehezen de mindig sikerült. rossz tapasztalatom nem volt velük enyit tudtam mondani
2013. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!