Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen szeretné prostihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen szeretné prostihoz menni (Első alkalom). Írna valaki tanácsot ezzel kapcsolatban (amit tudni kell)?

Figyelt kérdés

Nem nem vagyok ronda önbizalom hiányos, csupán elég későnérő voltam így kicsit késöbb kapcsolódtam be a témába.


Meg szeretném magam kímélni attól a megaláztatástól, hogy kiöhögnek majd elküldenek a tapasztalatlanságom miatt.

Tudom, hogy nem kell elmondani, de nagy valószínűséggel rájönnek abból, hogy 3 lökés után elmegyek.

Azt is tudom, hogy sok olyan van aki nem röhögne ki (vagy örűlne is), de manapság túl sok a gyökér és inkább nem kockáztatok.


Természetesen háziprosti, nem útszéli.



2013. jan. 3. 21:11
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:

egyáltalán nem ciki hogy szűz vagy 22 évesen

21 éves szüz lány

2013. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Noydra ***** válasza:
18%
Édes istenem... Nagyon gyönyörű felfogásod van neked utolsó... Most komolyan azt hiszed, hogy ha elmegy prostihoz, akkor utána majd fel gog tudni szedni akár egy csajt is és sorra húzkodja őket? :D Álomvilágban élsz egy...nagyonpicit. Ja és nem, nem lány vagyok :)
2013. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
63%

10 es, senkire nincs ráírva,hogy milyen elvárásai vannak. A látszólag legrendesebb legmosolygósabb lány is leget egy oltári nagy elvárós gyökér, és a legmorcosabb is lehet a legelnézőbb féle. A legelnézőbb meg kb 100 ból kettő, azt se fogod ki nagyon, mert sehol nem elérhető, vagy nagyon foglalt, vagy nem jár olyan helyre,ahol lehet ismerkedni. Azok a lányok akik meg kb. megközelíthetők, mind elvárósak. Kérdező vigyázz, senkire nincs ráírva,hogy kiféle ,miféle aljadék lakozik benne belül, csak jól beéget, aztán lőttek az önbizalmadnak, még annyira se tudsz majd utána megnyílni egy következő lánynak, ha az első alkalmadon egy nem fizetős úgy pofánröhög, hogy hamuvá égsz szégyenedben. Kapja, ba ssza magát, aztán a három perces aktusod után összecuccol aztán otthagy a fenébe a farkaddal, még híre is megy a városban, hogy te vagy a messziről kerülendő kategoria. a báratnőivel másnap olyanokat fognak röhögni rajtad, hogy BennyHill showba illő. A pletyka meg terjengeni fog, hogy ez a fickó nem nagy szám.

Jobb egy diszkrét anoním prostiviszonyban lerendezni ezt a terhet a nyakadról, utána minden magabiztosan menni fog ,ha te is úgy akarod.

2013. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
82%

12 es, itt senki sem írta azt,hogy egy prostizás után CAsanova lesz belőle, csak azt,hogy lesz rálátása a szexre, konkrétan a testiség oldaláról lesz önbizalma, és ez miatt már megszünnek a gátlások.

Ez a tudat pedig nagyobb löketet fog adni neki pszichésen ahhoz,hogy javítson a személyiségi hibáin és határozottabb, jobb személyiséget alakítson ki magának majd valamikor, amikor arra kerül a sor,hogy már egy nem fizetős lánynak puncsoljon a kegyeiért.

Ha szégyenérzetében,hogy még nem volt testiség viszony nem képes feloldódni, akkor okafogyottá válik a jó hangulat, a magabiztos egyéniség elérése is.

Csak ugye azok akik 14 éves korukban a suliwc ben meg a sulidiszkó után lerendezték a dolgot, mert nekik szerencséjük volt, és így hozta az élet,azok könnyen ugatják,hogy áhh, ne fizess érte, nekünk sem kellett, de fingjuk nincs róla,hogy milyen szar érzés ez, gátlásosnak lenni.

2013. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Noydra ***** válasza:
21%
Fuuu... Szerintem ez maximum veled történt meg ha ilyen pontosan leírod a történteket... :D Beteg egy felfogásod van :)
2013. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Noydra ***** válasza:
29%
Én csak azt mondom, a kérdésre válaszolva, hogy szerintem mert elmész prostihoz és "átesel" az elsőn, még nem hiszem hogy az életben bármennyivel nagyobb sikered lenne...
2013. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
23%
Az én volt barátom is 22 volt mikor elveszítette, én meg 17. :) Nem is tudtam arról, hogy szűz, együtt veszítettük el, hidd el sokkal jobb,szebb így visszagondolni.
2013. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
17%
És szerinted egy k.rva nem fog kiröhögni?:D Mekkora ökör vagy! Majd pont egy pénzéhes r.banc fog neked jó élményt szerezniXD Te már agyilag beteg vagy!
2013. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Ugyaaan, uggyaan, ezekre a gonoszkákra ne hallgass kérdező, mert gözük nics ,mi fán terem a nemi komédia.

Aki már egy ilyen kérdést feltett, az egyértelműen ugyanolyan paranoid hozzáállású ehhez a dologhoz, mint ami én vagyok. A többiek hiába adnak tanácsot, ha alapból nem így fogják fel mint te, kérdező. Érrzed te, tudod te,hogy téged ez hátrányosan érintene, és nem bevállalható kockázat,hogy álmaid nőjét csak azért csússzantod ki a kezeid közül, mert nem sikerült jól a bemutatkozás.

Tudod az első benyomás stigmatizál, és le nem mosod magadról. ELőszőr a jopofázás megy a belsődért, utána az első szex meg a nemi bemutatkozás. Ugye nem akarod lejáratni megadat? Én biztos nem tenném, szerintem neked sem érdemes.....

2013. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

18 as ne butáskodj már, egy fizetős lány nem teheti meg ,hogy lealjasítson, hogy körbevigyorogjon, mert akkor többé nem látogatná meg az egyén, nekik pont az a lényeg,hogy semmi negatív tapasztalat ne érje a kuncsaft lúzereket, hogy jól érezzék magukat, és ennek következtében jó legyen a hírverésük, pozitív beszámolók szülessenek a neten róluk, mert minél jobb a hozzáállásuk, annál jobb ahírük annál több lúzer megy hozzájuk

bas szantani. ott nem érhet semmiféle atrocitás.

2013. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!