Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Veletek már megtörtént...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata666 kérdése:

Lányok! Veletek már megtörtént az, hogy az egyik legjobb fiú barátotokba lettetek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy osztálytársak vagyunk és az összes szünetben együtt hülyülünk... És szerintem neki is bejövök de nem akarok beégni, hogy megkérdezem tőle, h ő is szeret-e... Az unoka tesóm is az osztálytársam és neki a legjobb haverja szóval őt kérdezgetem. :) mit tegyek?

2012. okt. 27. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént pár éve! Mi össze is jöttünk de nem tartott sokáig.Azóta más van neki és nem is beszélünk :/
2012. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy nagyon szoros a kapcsolatunk... Sajnálom ami veletek történt! És köszönöm a választ!
2012. okt. 27. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

"Finggal nem lehet piros tojást festeni"


Emilien, Taxi :D

2012. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Házi nyúlra nem lövünk. Szóval az osztálytársas járások mindig gázak. Nekem elhiheted. Két évig voltam masszívan szerelmes a legjobb fiúbarátomba aki nem mellesleg az osztálytársam...még mindig... Eközben három csajt bäszott meg az osztályban és nekem ezt mosolyogva kellett végignézzem. Nem járt a csajokkal, csak megdugta őket. Engem is meg akart, csak több tartás volt bennem, mintsem megengedjem neki. Ennyit erről. De lehetséges, hogy ez az ezerből egy eset mikor életetek végéig rózsaszín cukormázba áztatott aranyos kis keretek között élnétek együtt. Nem lehet tudni. Hagyd hogy kezdeményezzen, győződj meg róla, hogy nem csak bäszni akar. Ez a tanácsom...ha jót akarsz magadnak, megfogadod. Sok sikert.
2012. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor kellene neki bevallanod amit érzel, ha 1000%-ig biztos vagy benne, hogy ő is így érez.

Az én esetemben is pont ez volt, azzal a kivétellel, hogy nem vagyunk osztálytársak, de a legjobb barátom az unokatesóm legjobb haverja is...én nem mertem megkockáztatni, hogy elmondjam bármelyikőjüknek is, hogy mi a helyzet, mert a mi kapcsolatunk is szoros, de nem vagyok benne holt biztos, hogy a barátom is úgy érez, mint én. :S

2012. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát ő szerintem nem azért bír...sőt eddig mx 2 csaja volt :)
2012. okt. 27. 14:33
 7/7 Violetta 02 válasza:
Igen először csak beszélgettünk odajött hozzám aztán egyszer csak beleszerettem. Szerintem ő is érez valamit irántam. És adj még egy kis időt neki.
2015. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!