Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a barátomnak? (mert a sulit nem tudja befejezni, a szülei támogatni nem bírják)

Figyelt kérdés
A barátom kibukott egyetemről. Dolgoznia kellett mellette és nem is egy könnyű szakja volt (gazdasági informatika). De most nem tud mit kezdeni magával. OKJ-s képzése már van szintén gazd.info. Újabb egyetemi szakba nem tud belekezdeni, mert nem tudja államin elvégezni. A szülei anyagilag semmiféleképpen nem tudják támogatni. Nem tudom mi lesz vele, rengeteget agyalok. Komolyan gondolom vele és ezért is bánt, mert anya nem szeretne ilyen emberre rábízni. Én komolyan tanulok, remélhetőleg találok munkát (mérnöknek készülök). De akkor sem bírnék fenntartani két embert vagy akár egy családot a fizetésemből. Nektek van valamilyen ötletetek?
2013. jan. 3. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosan én vagyok a hülye,és ütközni fog a véleményünk,de soha nem értettem miért kell ilyen magas fokon tanulni:)

Kint külföldön gagyi szakmával úgy keresek hogy lazán elélek,és futja erre arra:)


De amúgy nemtudom,barátod dolgozzon,gyűjtsön és folytassa

sajnálom ha nem tudtam érdemleges választ adni:)

2013. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nekem sincs bajom a szakmával, sőt! Szeretnénk kimenni külföldre (leginkább Németország), de nem tud szakmát sem elvégezni (ingyenesen).
2013. jan. 3. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenlőre nem fogtok éhen halni,ha OKJ-s képzése van és te pedig mérnök leszel. Dolgozzon,összegyűjti a pénzt és újra elkezdi.

"mert anya nem szeretne ilyen emberre rábízni" <- ez meg mi? úgy írsz róla mintha lesz.rta volna a tanulást és tényleg teljesen saját hibájából rúgták volna ki. Mellesleg most akarsz gyereket vagy mi a fene?

1 év alatt biztos összeszedi a pénzt és biztos,hogy nem utcaseprésből fogja a gazd.infós OKJ-s végzettségével.

2013. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azért valamilyen szinten nem foglalkozott vele. Sosem szerette ezt a szakot, és már korábban is tudta, hogy nem fogja tudni elvégezni. És ezért sem értem miért kellett a vésőkig kihúznia ott, így, hogy emiatt nem tud másik szakot elvégezni.
2013. jan. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!