Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak a csajnak társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bruno11 kérdése:

Mit írjak a csajnak társkereső oldalon, ha még semmit se beszéltünk? Ti miket szoktatok írni ismeretlen lánynak?

Figyelt kérdés
Facebook-on már volt, hogy bejelöltem ismeretlent lány akiben valami megfogott és egyből megdobtam egy üzivel, hogy:" Azért jelöltem be mert ez és ez megfogott rajta, és, hogy mindenképp meg kell ismerjem..stb De azt tapasztaltam, hogy nem szereti a 75%-uk, ezt a gyors nyílt stílust. Mit ajánlotok ?

2013. jan. 3. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Szia azért jelöltelek be mert full úgy nézel ki mint az exem,csak sokkal nagyobbak a cickóid :) Hívhatlak pár napig Juditnak mert tudod nehéz a változás :)
2013. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Jó a segged. kő kóla?
2013. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon egyszerű. Te megírod neki, hogy "Szia! Hogy vagy?"

Ha válaszol és vissza is kérdez, hogy "És te?", akkor az már valami. Onnantól kezdve már indulhat is a beszélgetés.

Persze itt se számíts nagy százalékokra. :)

2013. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3.-nál a pont :D

Ha gondolod üziben tudok jobban segíteni :)

2013. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Akár csak én írtam volna a kérdést! Én már emiatt rengeteget csalódtam az életben, és megfogadtam, hogy ezek után a nők fussanak utánam. Mert az a legbiztosabb, mivel, akkor már tudom, hogy tetszem neki, elfogad.
2013. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Helló!Én vagyok (vok) :D a másik oldal.

Bár a "csaj", kategóriából már kinőttem, de hátha tudnék segíteni.

Érdekeljen a csaj.De tényleg.És ne "csak" a szexuális szokásai (elborzasztó példákat tudnék mondani), ne legyél közönsége, mert nincs az aki ezt díjazná.Beszédtémák,pl: kedvenc időtöltés, zene,együttes, énekes, film, Alkonyat, látta -nem látta, tetszett- nem tetszett.Nézd meg Te is kibírod :d a fiam is megnézte, a csajok bomlanak utána :d

Ha nem látta nézzétek meg együtt,és máris jó fej leszel ...Közös programok, sport, stb.

Remélem, hogy tudtam segíteni, ügyes legyél....ja és ha már ott tartotok, tudod, a gumi...

2013. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Kipróbáltam. Megnéztem az Alkonyatot. Temérdeket kefélek azóta.
2014. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 15. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!