Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkerülhetetlen a szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerülhetetlen a szakítás?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 2,5 éve van barátom, és tudom, hogy hülyén hangzik, de együtt tervezzük a jövőt, mindig arról beszél(ünk), hogy összeházasodunk, stb., nem is tudjuk elképzelni egymás nélkül a jövőnket, de egy ideje rettegek, hogy a szakítás elkerülhetetlen, mert gondolom mindenki ezt mondja minden kapcsolatban, hogy vele akarja leélni az életét meg stb. mégis mindig szakítanak a párok, és nem nagyon van olyan ismerős pár a baráti körünkben/ismerősök között, akik a gyerekkori szerelmükkel házasodtak össze. Szerintetek kibírhat egy kapcsolat ennyi időt, vagy ezt mindenki így érzi egy kapcsolatban, hogy tuti, hogy ő lesz az élete szerelme?
2013. jan. 3. 22:52
 1/7 maggifix válasza:
elkepzelhetonek tartom hogy tied lehet a jovoben is, ha nem akarsz elszakadni tolle, es o se tolled, akkor ezt a szakitasos gondolatot verd ki a fejedbol, nehogy esetleg visszausson...
2013. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A.Romanov ***** válasza:
100%
Szerintem ez a tipikus esete annak, ha nincs problémád csinálsz magadnak. A legjobb barátom 15 éves korában jött össze a barátnőjével, most 20 és eljegyezte. Ne legyél buta, persze hogy kibírhat.
2013. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm nagyszülei 17 éves korukban házasodtak össze, nem kényszerből, és azóta is boldogan élnek. Szerintem amíg jó a kapcsolatotok, ne gondolj ilyenekre, hogy vége lesz-e. vagy nem. Élvezzétek :)
2013. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szüleim amikor megismerkedtek, akkor anya 15 volt, apa 17 :)


25 éve házasok, én 23 vagyok :)

2013. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ó köszönöm úgy megnyugtattatok :)
2013. jan. 3. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal: majd ráérsz akkor izgulni, ha tényleg baj lesz. Minek fested az ördögöt a falra?
2013. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz csak szeressétek egymást sokáig:))
2013. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!