Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, Nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nektek mi a véleményetek Csernus doktor párkapcsolati gondolatairól, tanácsairól?

Figyelt kérdés

Nem rossz nektek, hogy a 95%-otokat leoltja a retekbe?


Kort írjatok.


2013. jan. 3. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én Csernust mindig is semmibe néztem.Nem értek vele egyet és kész, hülyeségeket állít.

20/L

2013. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Miért állít szerinted hülyeséget? Mire érted?
2013. jan. 3. 23:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Van ám forgalom! Tyűűű! :)
2013. jan. 3. 23:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Hm, szerintem jó meglátásai vannak nagyon sok esetben, viszont 1-2 dolog/gondolat amit nem fogadok el tőle és nem értek vele egyet.

23F

2013. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van 1-2*
2013. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, csajoknak szólt a kérdés. Elnézést. Akkor nem. :D
2013. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hülyeség, csak nem képmutató, nem egy negédes gyökér, aki az arcodba mosolyog és a hátad mögött meg röhög rajtad, hanem a képedbe mondja nyersen a hideg lesúlytó valóságot, hogy jöjj rá, mi a fene baj van veled. Jó a módszere. Igaza van, sok a gyogyós ember a világban, szar elcseszett rosszul nevelt, szocializált társadalom sok csököttagyú korcccsal. Én se vagyok különb,nem azért írom. Csernus tudja, mi fáj terem a hülyeség.
2013. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%

Én nem kedvelem.Egy könyvét olvastam,beszélgetések szerepeltek benne...abban biztos vagyok hogy Simek Kittiről is írt benne.

Ha a meglátásai közt voltak jók is,olyan gusztustalan stílusban közölte hogy forgott a gyomrom.Nem kezelte egy betegét sem emberi lénynek.Szóval engem nem érdekel,ki ő,mi ő,nem vagyok kíváncsi az oltogatásaira.

21/L

2013. jan. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csernus nem hülye pali, de nagyon magabiztos és sok mindenben nagyon behatárolt. Nekem nagyon frusztráltnak tűnik. Hozzászokott a jópofáskodó karakterhez, mert ezzel robbant be a köztudatba.
2013. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a könyveit, bejön a stílusa, szeretem ha valaki kíméletlenül őszinte és nem vetít (valószínűleg mert én is ilyen vagyok). Tetszik, hogy a párkapcsolatokban magasra teszi a mércét, kíméletlen a megalkuvással és a döntésképtelen gyáva emberekkel.

De mondok negatívumot is. Idegesítő amikor általánosít, pl. a szüleink házasságát másoljuk, ugyanolyan kretén párt választunk, mint az ellenkező nemű szülő... Ezeket úgy mondja, mintha nem lenne ellenpélda.

41/N

2013. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!