Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csernus Imre Nő című könyve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csernus Imre Nő című könyve nagyon érdekelne de nem tudom érdekes lenne-e ez egy 17 éves lánynak? Valaki segítene aki már olvasta, hogy érdemes volt-e és hány évesen olvasta?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 13:29
 1/8 Moszuke ***** válasza:

úgy hallottam egy nyelvész barátnőmtől, hogy az elég nehéz olvasmány (ha érted mire célzok).

nem hiszem, hogy életkor függő, felfogod-e azt amit írnak benne.

inkább intelligencia, hogy elgondolkozol és a sorok mögött látsz stb.

én ajánlanám, biztosan jó olvasmány és ha a fejedben megfordult, hogy elolvasd akkor nyilván van annyi gógyid is, hogy felfogd mit ír.

én is kifogom olvasni a férfival együtt.. a nővel kezdem sztem majd^^

viszont amit Csernus mondott:

az a könyv nem a nőről szól.. csak helyettesítsd be a nő helyére a férfit.. és lásd.. az emberről szól!:)

jó olvasást:P

2011. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :D
2011. ápr. 17. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

csak arról szól, hogy állj ki önmagadért a kapcsolatban

ne hunyázkodj meg, ne hagyd, hogy elnyomjanak, mert akkor nem fognak tisztelni, szeretni

ne kuncsorogj a szeretet után

merj lépni

merd kidobni a másikat, ha kell.


aki nem ilyen, az a gyerekét is rossz hiszemben fogja felnevelni

erről szól minden oldala, csak másképpen írja le ugyanazt és ugyanazt

2011. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha érdekel a pszichológia, akkor igen. én tavaly olvastam, 16 évesen, most 17 vagyok... a Felnőtt húsleves címűt viszont nem érdemes elolvasni tőle szerintem...elég sótlan... ha-ha. :)
2011. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
egy nagy kamu az egész. amúgy meg fent van neten több oldalon is, ne vedd meg hanem szedd le
2011. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha kell a könyv ebookban át tudom küldeni nekem megvan.

21f

2011. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

Én 23 évesen olvastam,és szerintem 17 évesen nem sokat segített volna...Ehhez még kicsit érni kell,illetve jó sok tapasztalat kell az olvasásához,főleg párkapcsolat terén...Ha csak egy párkapcsolatod volt vagy még egy sem,akkor meg szinte felesleges a könyvhöz nyúlni...Szerintem.24N

2011. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. 35 voltam és nagyon tetszett. :-)
2013. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!