Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hülyült meg, mikor ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hülyült meg, mikor ő hagyott el, ennyire befolyásolja őt az új nő?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, csúnyán, hirtelen, telefonon, új nő miatt. Szerettem volna megbeszélni, nem vette fel a telefont majd letiltott.

Nekem fontos, hogy tudjam, mi miért történik, ezért megvártam, hogy megbeszéljük. Mondtam neki beszéljük meg, azt mondta nincs mit megbeszélni, ez van. Ideges lett, kiabált, megütött.

Miért látja bennem az ellenséget, nem én csaltam meg, ő kezdett új viszonyt mellettem?

Egy új szerelem ennyire megbolondítja a férfiakat?


2013. jan. 4. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt, aki vadállat. Én nem tudnék egy nőt megütni.
2013. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ezen nincs mit megbeszélned ilyen emberrel ... zárd le magadban az ügyet
2013. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Több éves kapcsolatról van szó.

A nő befolyásolja vajon?

2013. jan. 4. 11:03
 4/11 Pj0tr ***** válasza:

Már meg ne sértődj, de te sem vagy százas. Nem minden kérdésre van válasz, vagy éppen nem minden kérdésre akarod valójában tudni a választ.

Amit leírtál az csak egy oldala a történetnek, de az is azt sugallja, hogy szakítás után mániákusan elkezdet üldözni a miért kérdéssel. Amire nem akart/tudott válaszolni, de te meg ezt nem fogadtad el.

Próbáld valakivel megbeszélni a dolgot, mert el fog emészteni.

2013. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja, hogy ebben a világban abszolút elfogadott és normális dolog, hogy egy több éves kapcsolatból magyarázat, elköszönés nélkül kiszállunk?
2013. jan. 4. 11:40
 6/11 anonim ***** válasza:
te olyan választ várnál a volt párodtól amit tételesen cáfolni tudnál, ezért nem tudsz túllépni a történteken
2013. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyes "embereknél" igen. :(
2013. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A magyarazat: uj no.

Megutott, es meg mindig ezen lovagolsz? Na erre mi a magyarazat?


Igen, egy uj szereleme megbolonditja az embert.

2013. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem elfogadott az ilyen kiszállás. De ha valaki ilyent tesz, attol nem számithatsz magyarázatra. El kell fogadnod, hogy ez van. Magadban kell lezárnod a dolgokat. Tudomásul venni, hogy hosszabb idö alatt sem ismerted meg eléggé. Ne akard mentegetni az uj nö hatásával. Az ilyen önálloan egy senki f-sz.
2013. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazad van, önállóan egy senki, eszembe jutott, hogy azt is mondta, hogy majd szól a nőnek és az jól elintéz engem. Én ezt az embert esküszöm nem bántottam, ő volt az életem.

Kezdek túllépni rajta, csak érdekelt a véleményetek.

2013. jan. 4. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!