Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásolja, kompenz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja, kompenzálja egy szép belső a csúnya külsőt?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy pl interneten megismered az embert, és megszereted a belső tulajdonságait, mert azok nagyon jók és így hiába van egy csúnyább pasi pl csúnya az orra, foga, duci, alacsony stb, te ezek fölött szemet hunysz, mert nagyon megszeretted és olyanokat nézel rajta, amit te szépnek találsz pl szép a szeme, nézése, haja stb és te ezeket fogod látni rajta, nem a csúnya dolgokat, magyarul, mennyire tud vakítani egy erős szimpátia, szeretett a másikon.
2012. nov. 12. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem semennyire.

Mondjátok hogy sekélyes vagyok, de számomra a külső nélkül semmit nem ér a belső. Aki külsőre nem tetszik, de a belső tulajdonságai imponálóak, a tág baráti körbe belefér. (komolyabb munkával a szűkebb baráti körbe is.) De ha nem tetszik, akkor nem fogok vele összejönni csak azért mert szimpatikus, és hasonló a világnézetünk...

2012. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, hogy konkrétan melyik nemre gondolsz, de én férfiként azt tudom mondani, hogy bizony nem egyszer előfordult, hogy egy külsőleg semleges lányt miután megismertem, annyira megkedveltem a belső értékei alapján, hogy a "csomagolás" is onnantól fogva tökéletessé vált számomra. Sőt, ő lett az ideálom a későbbiekben.
2012. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most olvastam el az apró betűs részt, szóval a nőkre. Akkor nem szóltam. Kettes voltam
2012. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem megy. A mostani párom sem tetszett. Igaz ő nem csúnya, de nem is a jóképű kategória nálam.

De annyira megtetszett, hogy megszépült. Most szeretem mindenét.


23/L

2012. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően fontosnak tartom a külsőt,de volt már rá példa, hogy külsűleg is megszépült a szememben az illető :)
2012. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a skaccer/lány elégedett magával, és azt sugározza magáról, h baszod, tökéletes vagyok, és nem érdekel, h ki mit gondol. Akkor lényegesen nagyobb eséllyel talál maga mellé valakit, mintha jól néz ki, de látszik, h 0 önbizalma, életkedve.


Ez nem változtat azon, h nekem lehet akármennyire is vidám egy kövér lány, sosem járok vele, de sosem lesz magányos sem, mert témázni ugyanúgy témázok vele...

2012. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt már olyan lány, aki ránézésre nem tűnt annyira szépnek, de amikor meghallottam a hangját, a nevetését, megismertem a csodálatos személyiségét, utána már szépnek láttam, vagy inkább csodálatosnak. Sőt aztán rájöttem hogy gyönyörűek a szemei, szép a teste, szóval ideális nővé vált a szememben.
2012. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem befolyásol és nem kompenzálja. Bizonyos mértékig be kell, hogy jöjjön az illető külsőleg is, nekem fontos.

Viszont a "csúnya belső" is befolyásol és nem kompenzálja azt a szép külső!


Amúgy nem valami tökéleteskét keresek én, csak aki a saját ízlésemnek külsőleg is megfelel és belsőleg hasonló hozzám.

Ha mégis annyira bejön valakinek a belseje, hogy eltekintsek a külsejétől, az viszont nem internetes ismerettségből fog kialakulni!

2012. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
így van, ahogy írod. Amúgy is az összképet nézi az ember. Persze ha bányarém valaki, azon nem segít a gyönyörű belseje sem.
2012. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Interneten ismertem meg a páromat, nagyon nem tetszett külsőre, teljesen az ellentéte annak ami nekem bejön, ennek ellenére belsőre totálisan tökéletes, bele is estem hamar emiatt, hibát 2 és fél év alatt nem találtam még benne, azóta vagyunk együtt. Már a külsőt is megszoktam, nem mondom most sem hogy tetszik, de már teljesen lényegtelenné vált a külső. Idővel mindenki megcsúnyul és csak a belső marad meg... szóval az a fontosabb. Én így gondolom. Örülök hogy összejöttem a párommal annak ellenére hogy külsőre nem tetszett, ő a tökéletes nekem.


Hozzátenném, hogy ha egy elhízott, lyukas fogú emberről lenne szó az más, számomra az nem csúnya külső, hanem igénytelenség/lustaság. Ilyennel semmiképp nem jönnék össze.

2012. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!