Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mennyire izgultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire izgultok fel csókolózás közben?

Figyelt kérdés
Pár napja járok egy sráccal, és már az első hosszabb smárolásnál is teljesen felizgultam, ziháltam és lemarcangoltam a srác pólóját. Ti is ennyire felizgultok tőle?
2013. jan. 4. 14:35
 1/7 AndreaMariann ***** válasza:
Igen,teljesen ugyanígy.:)
2013. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez így jó! Amikor friss volt a kapcsolatom a párommal, ugyan ezt éreztem! Akkor lenne gáz ha nem így éreznéd.. :)
2013. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fúúú, én lesem tudom írni, mit éreztem akkor amikor az a srác megcsókolt, akiért kb mindent megtennék a világon *-* egyszerűen ahw, alig bírtam magammal.. szívem szerint egyből letepertem volna :))
2013. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is magától a csóktól(persze az is nagy szerepet játszik..)hanem mikor közbe magához húz,ês érzed őt,meg a kis barátját:D..imádom*-*
2013. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én teljesen felizgulok.. Már első nap lesmárolt, és éreztem, hogy húz közel, hozzá simul.. És ugy mond a nem létező f@szom fölállt...*-*
2013. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pontosan..legjobb érzés..mikor megvan az a bizonyos bizsergés is köztetek,és érzed a közelséget..ááh,de jó lenne..*-* :D
2013. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, itt most úgy nagyjából megfogalmaztátok, hogy én mit érzek:):D
2013. febr. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!