Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti sem tudtok a barátnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem tudtok a barátnőtökkel megnézni egy filmet anélkül, hogy ne mondaná el, mennyire bejön neki az adott színész?

Figyelt kérdés
Mondtam már neki, hogy nem vagyok rá kíváncsi, de nem hat rá, időről-időre benyögi a hülyeségeit.
2013. jan. 4. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nálam nincsenek ien gondok
2013. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem feltekennyé akar csak tenni:) sok ojan lany van aki imadja a pasijan latni a feltekenyseget,mivel hogy a feltekeynseg annak a jele hogy nagyon fontos a fiu szamara:) ugyhogy engedd el a fuled mellett, majd cssak megunja:) vagy pedig ha nem segit,akkor mond meg csak ugy buzeralkodasbol is hogy neked a csaj jobban bejon,es aztan nezd az arckifejezeset:D es meglatod eszreveszi hogy neki sem tetszik,akkor lehet hogy forditva is igyvan:) nyugi:) ez csak sima piszkalkodas:) de attol meg biztos hogy teged szeret a legjobban es lenem cserelne senki masra sem meg arra a hires szneszrem sem!;-)
2013. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy féltékennyé akarna tenni, nem úgy mondja, azt szerintem látnám rajta. Amúgy csajokra is megjegyzi, hogy milyen jól néz ki.

Szóval csak simán tudtomra akarja adni a dolgokat, csak azt nem értem, mire jó ez. PLáne, hogy mondtam neki, hogy ez engem zavar.

2013. jan. 4. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
valahogy tudatara kene adnod hogy teged ez igenis zavar. de nyugi ..nemkell rogotn rosszra gondolni:) elhiszem hogy teged ez zavar, mert engem is zavarna ha a baratom mas csajokat megkomentalna hogy hogy nez ki stb, de ez ojan dolog , hogy tecceni tetszhet milioegy ember, de szeretni csak egyet szerethet,es biztos hogy tegedet o szeret:)..ez csak ojasfajta noi logika.. hogy nem gondolnak bele hogy a pasiknak ez hogy esik le amit mondanak..hidd el en is csajbol vagyok:) ismerem ezt:)..ugyhogy nyugiiii engedd el a fuled mellett. es ne feltekenykeggyél ojan fiuk utan, akikkel soha a baratnod nem fog talalkozni:) en is megmondom pl hogy ahaa mijen hejes ez a szinesz, de ha elem allna, hozza sem szolnak valszinuleg:D es akarhogyan is nez ki, szeretni csak teged szeret es nem mast:)
2013. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!