Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek tetszene ilyen lány? Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszene ilyen lány? Lent.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, nektek bejönnék-e... 170 cm vagyok, vékony... Bara a hajam, szemem zöldeskék :) életvidám féle vagyok és az a "bújós" típus :) Az öltözködési stílusom "lányos" keverve enyhén rockossal :) Nem sminkelek, nem cigizek, iszok vagy ilyesmik.... Kicsit visszahúzódóbb, csendesebb vagyok. Még nem volt barátom vagy ilyesmi, de tetszik valaki és szeretnék neki is tetszeni... Ha nálatok lenne esélyem, talán nála is.....

2013. jan. 1. 01:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hány éves tetszik lenni?
2013. jan. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kepet
2013. jan. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél:) DE ebből sajnos nem az következik, hogy nála is lenne esélyed..
2013. jan. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem én járnék veled.
2013. jan. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek az efféle lányok. Kár, hogy nem lenne esélyem nálad...:)
2013. jan. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Leírás alapján szimpatikus vagy, nagyon is ;)
2013. jan. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Első olvasásra nem hangzik rosszul :)

Másodikra felfogtam a szöveget és azt mondom, szerintem tetszenél! :) az írás alapján nincs olyanami nem tetszene :)

Kéépet!! :)

2013. jan. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
honnan a rákból tudjuk sziiasa buékl
2013. jan. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, de még információ jöhetne. :)
2013. jan. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 GhostRider3 ***** válasza:
a legtöbb fiúnak biztos tetszene. de hozzá kell tenni a legtöbb fiút nem érdekli milyen vagy, amíg lát esélyt a szexre.
2013. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!