Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti melyik ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti melyik ajándéknak örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Vagyis ajándék egy van/lesz de a kettő közül melyik tetszene jobban?

Illetve kinek hányas az ujja?(kerület) 17-19mm?:)

Kort kérnék,köszönöm:)


[link]



2013. jan. 4. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb oldali tetszik. Az ujjméretemet nem tudom.
2013. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a bal szélső jobban tetszik. Az ujj méretet meg próbáld levenni a barátnődről, mert így behatározni ezt nem lehet kor alapján :) Nővérem 3 évvel idősebb nálam, de nekem vastagabb ujjaim vannak mint neki, pedig egy súlyban vagyunk :D
2013. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jobboldali nekem jobban tetszik:)
2013. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A jobb oldali a legjobb :)
2013. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem a bal tetszik, és az enyém 18-as, de nekem kifejezetten nagy kezem van, a kis kezűeké 16-17 szokott lenni, a 19 brutál nagy csajban 22L
2013. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

eddig 3-2re a jobb vezet:)


Hmm utolsó köszi az infót,akkor a 17es biztos jó lesz neki..:)

2013. jan. 4. 19:23
 7/14 anonim ***** válasza:

mondom hogy a jobb oldali szebb.:) ha ranezek, mind ketto szep. de a jobb oldaliban megis van valami egyedi,, hmm valami kulonleges ami megfogott.. de magam sme tudom hogy mi. de jobb oldali jo valasztas:)

de amugy meg tok mindegy melyik, lenyeg hogy toled kapja, es szivbol, akkr meg mas nem is hianyzik:)

2013. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jobb oldali. Kb. 16mm.
2013. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vigyázz a méretezéssel! Nagyol el lehet tolni! Valahogy meg kellene próbálnod méretet venni a barátnőd ujjáról, vagy valahogy megtudni tőle. Mondjuk beszervezhetnél egy barátnőjét titokban, hogy tudja meg valahogy.
2013. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a jobb oldali...:) odavonzza a tekinteted, de a baloldali is szép. A méretezéssel meg tényleg vigyáz, csak összehasonlítás vágett mondom: az egyik barátnőm, aki hat évvel idősebb mint én egymagasak egysúlyúak vagyunk, sőt még a lábunk is egyforma méretű, mégis nagyobb az én kezem és az ujjaim is vastagabbak, mint az övé...vagy lesd meg az egyik gyűrűjét...vagy cserkészd be az egyik barátnőjét szerintem!
2013. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!