Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik nem romantikus alkatok, mitől nem lehettek azok szerintetek? Alapjában véve nélkülözitek ennek igényét vagy csak csalódás miatt öltétek ki magatokból? Kifejtenétek? Korj írjatok.

Figyelt kérdés
Egy kíváncsi férfi, 25 éves
2013. jan. 4. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy mit értesz romantikán. engem pl. teljesen hidegen hagy a gyertyafényes vacsora, meg hogy körbe udvaroljanak. engem úgy kell szeretni, hogy békén kell hagyni, kell a tér. és nem érdekelnek a romantikus filmek sem, stb.
2013. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor Te azt szereted, ha egy férfi kertelés nélkül keményen megk.r? :) Mert kb ez jön át. :D Köszi a választ, ment a zöld kéz.
2013. jan. 4. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:

A keményen megdug és a gyertyafényes vacsorák között vannak még lépcsőfokok.

Én úgy vagyok vele, hogy szép bókokkal, szagos gyertyákkal meg virágokkal semmit nem lehet elérni nálam. Ettől függetlenül a szex lehet romantikus. Én az ilyen tipikus gesztusokra gondolok, hogy gyertyát gyújt, összebújva akar filmezni, meglepetéseket talál ki ok nélkül, virágot, plüss dögöket vesz nekem.- Nekem erre nincsen igényem. Enélkül is tudom, ha valaki szeret, nekem ezek nem kellenek. Ez csak... sallang, ami hosszú távon kifejezetten idegesítő.

2013. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remelhetoleg kevesen osztjak az elozo nonemu velemenyet
2013. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pl. félek is a csalódástól, leginkább attól hogy én nem leszek elég jó. Az igény, meg az érdeklődés megvan a párkapcsolatra, csak lehet félnék beleszeretni valakibe, vagy nem is tudom mi a baj.
2013. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en "az elozo nonemu"-vel ertek egyet. nincs ram amugy semmifele hatassal az ilyen romantikazas. mondjuk nekem annyi hasznom van egy kapcsolatban, mint egy cserepes muskatlinak. :D
2013. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem. egyáltalán nem. de nekem nincs szükségem habos-babos, rózsaszín körítésre, nem érdekelnek a gyertyafényes vacsorák, drága ajándékok. pl. egy biciklitúrával, kirándulással az erdőben sokkal jobban le lehet venni a lábamról. és Rómeó és Júliát se tartom romantikusnak, mert józanul szemlélem a dolgokat, és konkrétan nem is ismerték egymást, találkoztak vagy háromszor, nekem ebből nem jön le a nagy szerelem, csak hogy buta tinik voltak:)
2013. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

na igen, plüssállatok sem érdekelnek. (alapban utálom a sok felesleges kacatot a lakásban.) de ha pl. éjszakai Balaton-parti sétára hív, azt értékelem. mert nekem ez romantikusabb (meg a biciklitúra, kirándulás, stb.), mint az előkelő étterem, drága ruhák, stb.

ja, még egy. csak mert szól a rádió, és Aerosmith: Don't want to miss a thing megy. hogy nem akar elaludni, mert nélküle lenne, meg semmit, ami nélküle van. na, ez engem konkrétan megfojtana:) nekem van egyéniségem, életem a másik nélkül is.


és egyáltalán nem szeretem, ha rámtör gyorsan, sőt. nekem idő kell, de ez nem gyertyafényes vacsorákban, meg ajándékok elhalmozásában, stb. nyilvánul meg.

2013. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!