Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha az utcán köszönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha az utcán köszönne nektek egy fiú és megkérdezné hogy szeretnétek-e ismerkedni, akkor ebbe nem lenne semmi ciki ugye?

Figyelt kérdés

Ha bejönne a srác és éppen nem lenne párotok, akkor ez egy elfogadható közeledés nem?

(persze ő honnan tudhatná hogy van-e párotok vagy hogy bejön-e nektek, de megéri kockáztatni)

Ha mondanátok hogy siettek akkor szólna hogy nem muszáj most ráér később is, megadja a számát.

Ha látná hogy nagyon rohantok vagy éppen telefonálnátok STB. akkor nyilván nem szólítana le közben, nem zavarna, a helyzettől függ azért.


Meg persze nem is azt mondaná ezzel hogy most mindenáron meg akar hódítani (nyomul) csak meg szeretne ismerni hogy eldönthesse akar-e tőletek valamit vagy sem, felvehessétek a kapcsolatot egymással (ha kölcsönös a dolog).


Igazából a szövegre gondoltam hogy jó-e (Szia, szeretnél ismerkedni?) mert szerintem jobb mint a körítések hogy pl. megkérdezi mennyi az idő, igazából nem is érdekli hogy mennyi az idő csak ismerkedni szeretne, akkor meg minek kerülgetni a dolgot, illetlenség megmondani hogy meg szeretne ismerni mert szimpatikusnak talál..?



2013. jan. 4. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hát, meglátnám, aztán bármi lehet még belőle..:DD
2013. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem örülnék, ha egy vadidegen srác így leszólítana az utcán... Tuti arra gondolnék, hogy csak meg akar d.gni... bocs... :)
2013. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nem igazán bízok az utcán ismerkedős dologban
2013. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

Sajna zéró esélyed, két verzió: Vagy körberöhögnének, hogy nincs egy frappáns stanupcomedys dumád, vagy hívnák a zsarukat hogy nemi erőszak készül. Ekkora nyomorékok.

Szerintem hagyd a fenébe, én biztos be nem vállalnám.

Útcai ismerkedéstől úgy be vannak szarva, mint az atomháborútól. Amelyiknek még van párja,az még fejbe is ver, mert pofátlan vagy,hogy nem tartod tiszteletben a szerlemi kapcsolatát. /Attól függetlenül, hogy a hülyéje azt se tudja,hogy nincs ráírva,hogy épp foglalt valami gyökér által :))/

Szóval ne álmodozz. Mehetsz a diszkós húspiacra , majd ha szerencséd lesz ,ott nem ejt pofára valamelyik.

2013. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mert mostanság inkább a lányoknak kell kezdeményezniük ha akarnak valamit, így ez imponálna!!! :-)
2013. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

# 1/5: Ezek szerint bárhol érdemes ezzel a "Szia, szeretnél ismerkedni"-vel próbálkozni mert ha az utcán belemennél akkor szerintem pl. a boltban is belemennél vagy iskolában, vagy bárhol.. :P

Csak nyíljon lehetőség a közeledésre, meg nem feltétlenül ezzel kell nyitni a beszélgetést hanem közben is lehet felhozni (pl. ül egy padon a lány akkor: Szia, vársz valakit? Blabla, Nem zavarlak? Blabla, Szép az idő nem? Blabla, Szeretnél ismerkedni? szóval valahogy így).


# 2/5: Akkor ha te egyedül lennél és szeretnél egy kapcsolatot, és szembejönne veled az utcán "álmaid férfia" hogy szeretnél-e vele ismerkedni, akkor elhajtanád az általad említett okból.. (persze gondolom nem szorulsz rá hogy utcán közeledjenek feléd megértem)


# 3/5: Miért nem, kifejtenéd bővebben légyszives? :D Nem ott helyben kezdenek el egymással instant ismerkedésbe bonyolódni csak a kapcsolatot veszik fel ily módon az utcán (mert a srác így kezdeményez) a többi folytatódhat akárhol... Nem bízol a srácban csak mert az utcán kezdeményez, persze adódhat egy rakás kétely/előítélet emiatt, de akik az interneten jöttek össze (hosszabb távra) arctalanul/esetleg névtelenül kezdeményezve mégis adtak esélyt a dolognak. :P


# 4/5: :DDD Szinte teljes pontossággal leírtad hogy mit érzek most ezzel az egész ismerkedéssel kapcsolatban.. :_)

Igazából (biztos értetődő miért az utcában gondolkodok) egy aranyos, kedves, visszafogottabb lánykára pályázom szval buli kilőve.. Oké hogy bulikban is lehet találni ilyen lányokat csak szerintem ritka mint a fehér holló, másik hogy én nem nézném jó szemmel ha bulizós lenne, én sem vagyok (ez az ideálom sajna).


# 5/5: Ez már jól hangzik, bíztatásnak vettem!! :D:D

2013. jan. 4. 22:34
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem jön be az ilyen direkt ismerkedés, olyan erőltetett. Elég jól kell kinéznie ahhoz a pasinak és főleg nagyon meg kell fognia valaminek első látásra, hogy ne építsek le egy ilyet őszintén szólva...
2013. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3-as vagyok kifejtem azért nem mert utcáról akárki lehet én meg jobb szeretem ha van valami közös vagy kapcsolási pont ami összeköt minket. Tudom ez így furán hangzik de eddig minden pasim a baráti körömből volt, vagy egy egyetemre jártunk vagy egy egyesületben sportoltunk, így nem veszek zsákbamacskát, mivel ismertem az összeset már évekkel azelőtt hogy összejöttem volna velük tudtam hogy milyen emberek, nekem bejönnek-e megbízhatóak-e stb. Így nem volt kellemetlen visszautasítás és az ismerkedős részt is át lehetett ugrani. Sose jártam olyan pasival aki csak leszólított, a mostani párommal is úgy jöttem össze hogy előtte évekig jóban voltunk.
2013. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Most hogy így átgondoltam ezt én is olyan erőltetettnek találom, főleg így ezzel a dumával :$:(

Csak annyi aranyos korombeli lányt szoktam látni a városban ha kimegyek sétálni akikkel el tudnám képzelni hosszú távon (az arcuk, öltözködésük, első benyomás alapján olyan kis visszafogottnak tűnnek) ha így tudnék kapcsolatot felvenni velük akkor szerintem elég hamar rátalálnék a megfelelőre.

Amúgy csak azért járjak el nem tudom mit sportolni hogy legyen barátnőm, közben pedig nincs is kedvem eljárni.. :s

Azon gondolkozok hogy egy másik szöveggel talán más benyomást keltene a dolog?

Mert odáig hogy köszönök nekik kedvesen, szemkontaktus, mosoly, minden oké, visszaköszönnek csak nem tudják hogy mi a fene van x)

2013. jan. 5. 10:44
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Jaah, hát úgy könnyű is volna, ha az első pinát ,akit kiszúrsz az utcán megszerezhetnéd, már mindenki állati boldog ember lenne. Mert ugye az útcán ott van mindenki, akárkivel találkozhatsz, ott aztán lehetne válogatni ,nem csak a diszkó-ol van.

CSak ugye ez mézes madzag, mert nem elérhetők.

Ezek az útcán mászkálós lányok ott pont úgy viselkednek / az elmélyük/ mint az átlag ember a sötétben.

Hiába tudod,hogy zárva van az ajtó, meg nem lesz bajod, de mégis ha koromsötétben vagy, az elméd bizonytalan, fél, kiszámíthatatlanná válik a közeg amiben vagy.

Na és ezek a gyagyás nők az útcán pont így viselkednek, félnek,mert túl nyitott világ, semmi támpont mindnekit pirosszemű szörnyetegnek tartanak, és azt beszélik be maguknak ,hogy aki leszólítja az csakis nemi erőszakot akarhat, más indíttatásból véletlenül sem lehet ám ismerkedni. Tiszta paranoid gyogyósok.

Ezt meg megköszönheted az őket túlféltő apuciknak, anyuciknak, hogy ne állj szóba kisláányom idegenekkel sohasem, csak aki nem idegen olyannal pofázz. Ezt be is tartják, mert erre lettek ránelvelve.

MEgbaszhatod ezalapján az útcán ismerkedést. CSak kizárólag a laza ,könnyűvérű szabadabb, nem idomított bírka lányoknál lehet esélyed, azok meg nem a aranyos kis zárkózott kinézetelű lányok, hanem a legnagyobb ribinek kinézők. Hidd el azok is lehetnek éppoly aranyosak, csak könnyebb megkapni őket, mert más életszemléletük van, nem kezesbárány apuci kislánya effektusok.

De útcán akkor sincs szinte semmi esélyed, mert mindenki rohan az uticélja felé, szarik az rád, mint a kéregető csövesekre, pont úgy tekintenek rá. " Ki ez az unatkozó időmilliomos gyökér ,aki itt és most szeretne élete párját találni, mikor én meg rohanok a 12:10 es metróhoz. Haggyámá öreg" Kb. ez járna a fejében.

Meg ugye nincs ráírva egyikre sem,hogy van egy valami rohadt faszija ,vagy nincs. A jobb deko macáknak azért szokott lenni. Mendegélnek az útcán, a fejök el van alélva a szerelmi mámortól, még az előző esti baszóról merengenek, amikor te odatévedsz,hogy "hello, ismerkednék, életem párját keresem. Szalonképes vagy?" elhiheted,hogy továbbra sem te fogsz járni a fejében.

EZ az útca törtvénye! Ott nem nagyon rúgsz labdába.

CSak zárt közegben tudsz ismerkedni.

Valóban ,ha nem életstílusod, akkor nem menj sportolni ,mert úgy felesleges. A sportoló lányok is kinézik a csak szexmiatt odajáró gagyikat, ha nincs teljesítményed, ott elvérzel. Mehetsz presszóba macázni, ott összekaparhatsz egykét fasztarisznyát, de azok elég fertők, nekem nem kellenének, inkább egy jólszituált prosti. AZ a nyerő nálam.

2013. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!