Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik hosszú évekig (4-5stb)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hosszú évekig (4-5stb) voltak együtt végül miért döntöttek úgy, hogy szakítanak?

Figyelt kérdés
Ki döntött?miért?nehéz volt?Mennyit agyaltál rajta? Fájt?
2013. jan. 4. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Halálosan meguntam a barátnőmet, egyszerűen 2 év után semmit ne jelentett már neked, utána már csak szenvedés volt az a kapcsolat, mégis húztam. Elvesztegettem egy csomó időt az életemből.

Aztán elkezdtem paraszt lenni vele, de akkor is ragaszkodott, végül már nyíltan ismerkedtem más nőkkel, csak szakítson már. Na sokára belátta, hogy vége.

Megbántam, hogy nem korábban léptem...

2013. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Buta volt a barátnőm és nem akart változni. Már én is szerettem volna gyereket, de nem akartam, hogy ő szülje, ő nevelje.

Ránéztem és csak ideges lettem. Nem akartam vele lenni. Eközben meg tejesen alaptalanul féltékeny volt.

2013. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mikor egy kapcsolatba belép egy harmadik dolog, jelen esetemben lett a páromnak egy hobbyja és mindig csak azt kellett csinálni, oda kellett menni, amikor már bármit teszel és próbálod helyrehozni 2 éve, akkor szépen lassan elhidegülsz. Egyszer azon kapod magad, hogy más után érdeklődsz megkedvelsz valakit és elkezdesz is akár érezni iránta valamit, akkor már nincs mit tenni, ki kell mondani, hogy vége! Sajnos mondhatni másfél évet elpazaroltam az életemből. Nem a szakítás fájt, mert addigra már nem éreztem iránta semmit, hanem az addig eltelt 2 év. Én buta módon kb 1,5 évet agyaltam rajta, ahelyett, hogy továbbléptem volna, csak akkor még szerettem. Mire a szakításhoz értem, addigra már más valaki hódított meg és még mielőtt bármi is lett volna szakítottam az exemmel, de nem a harmadik miatt, mert már a kapcsolatunknak nem volt értelme. Jaj és az lemaradt, hogy 5 évet voltunk együtt.
2013. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magától értetődőnek vette, hogy vele vagyok, ráadásul azzal próbált magához láncolni, hogy megkérte a kezem. Nem adott nekem lelkileg/érzelmileg semmit, sőt sokszor hülye helyzetbe is hozott más nők előtt. Én is megbántam, hogy nem léptem hamarabb, 1 évvel korábban kellet volna kimondanom, hogy vége.
2013. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!