Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan hogy egy lány akivel hosszú ideig együtt voltatok a szakítás után (persze Ti hagytátok ott) is tetszett még, esetleg újra belé szerettetek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Tetszeni tetszhet, mert nők szépek és mindig örömteli pillanat egy dekoratív nőt "bámulni". De az újra beleszeretés téma: relatív; mi volt az indítéka a szakításnak?! Általában azért van a különválás, mert már nem működik a kapcsolat. Ha korábban nem működött, akkor később sem fog, felesleges erőltetni a dolgot.
2012. nov. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha egy kapcsolatot szakítás előtt nem lehet megjavítani, szakítás után újrakezdve sem fog működni. Szerintem addig kell megoldani a problémákat, amíg a pár együtt van, és a szakítás pedig legyen végleges, ha már tényleg nincs más út.
2012. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szerettem belé, de párszor még megdugtam.
2012. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem mennék vissza hozzá semmi pénzért, csak jól esne ha egy kicsit is megbánná hogy elhagyott. Ám ezen kívül sok boldogságot kívánok neki a jelenlegi párjával...
2012. nov. 10. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt olyan. Másodjára is összejöttünk és sokkal jobb volt. Aztán megint szétmentünk és szakítás után másfél évvel rájöttem, hogy titkon mindig őt szerettem. Harmadszorra már nem jöttünk össze (bár majdnem), de még így is örülök, hogy ráébredtem a szívfájdalmak ellenére. Még külföldre is utánamentem, hogy utoljára és ásókapáig "visszahódítsam". Hősiesen elbuktam. De azért szeretem, a legszebb nő ;)

Aztán meg hátha találok másvalakit, aki szintén a legszebb lesz... :)

2012. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!