Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért. Ha nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért. Ha nem szeretne, akkor már rég jelentkezett volna nem?

Figyelt kérdés
Barátnőm időt kért, azt mondta, gyors volt. Nem így terveztük, hogy összejövünk, csak haveri találkozásnak indult. Egy hónap telt el az között, hogy összejöttünk, és hogy ő szakított a volt barátjával (9 hónapos kapcsolat) Mikor elment a cuccaiért a volt barátjához, már akkor terveztem egy beszélgetést ( Mivel előtte is alig keresett, én hordtam a kapcsolatot és ez zavart) . Aztán hogy hazajött az exétől (100-150 km) beugrott hozzám. Mondta, nem marad, mert fáradt. Leültem vele beszélgetni, lényeg az hogy szünetet kért. Kérdeztem, hogy a cuccait nem e elviszi? Aztán abban maradtunk, hogy az enyém is ott van, átgondolja mit akar, és hív, és akkor megyek a cuccokért, ha úgy döntött hogy ne.. Ez történt szerdán. Ma jött haza, megint odavolt 2 napot a Keresztanyukájánál. Szerintem ma már jelentkezett volna, ha le akarja zárni. Ismerem, és nem úgy ismerem, hogy másik pasassal lenne, engem meg pótléknak tartana. Most igazából ha nem hív, az azt jelenti hogy gondolkodik nem? Hiszen, ha tudná , hogy nem akar velem lenni soha többet, akkor már elhívott volna a ruháimért. Meg mikor kérdeztem, hogy örökre vége? mondta hogy nem örökre, idő kell neki. Ti mit láttok kívülállóként?
2013. jan. 5. 00:30
 1/6 okoska31 ***** válasza:

én így fél egykor már semmit nem látok. egy régi klasszikus kabarét idézve:


"jöjjön ezzel vissza Hétfőn!"

2013. jan. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem vagy csak nem akar megbántani, és a szemedbe mondani, h nem akar tőled semmit, vagy az a 9 hónapos kapcsolata "megviselte" és most nem akar senkit. szerintem túlságosan látszódik rajtad, h akarod, h azt mondja, veled akar lenni. kicsit ne foglalkozz vele, ne keresd pár napig, ne is írj neki interneten, ne hívd. csinálj kicsit úgy, mintha közömbös lenne. akkor biztosan keresni fog. a csajok már csak ilyenek. sok sikert.
2013. jan. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
bocsi az összevissza fogalmazás miatt. félkettő és vizsgáratanulás kombó :)
2013. jan. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sok sikert a vizsgáidhoz. megértelek!:) Köszönöm a válaszod. nem is nagyon akarom keresni, majd keres ő, meg is lett beszélve, hogy ő hív. De szerintem nem hinném, hogy nem akarna velem lenni, mivel minden jó volt.. ő is így érez.
2013. jan. 5. 01:36
 5/6 anonim ***** válasza:

hajjaj, nem indul jól...


a férjem ex-barátnője ugyanígy szünetet kért, a férjem ezt tiszteletben tartotta, hagyott neki "teret", pár napra visszaköltözött a szüleihez, aztán egyik nap (amikor lánynak egyébként dolgoznia kellett volna) hazament a közös albérletükbe ruháért (mert csak 1-2 napra pakolt) és a leányka ott feküdt az ágybam egy vadidegen faszival. na ennyit a szünetről, remélem Te szerencsésebb lszel, a férjemnek kellett nem kevés időmire ezen a "nőn" túllépett...

2013. jan. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán hinném, hogy másik pasi van a dologban. Pont azért, mert láttam rajta, hogy bántja a dolog, hogy neki most ezt meg kell lépni. Tehát ön magával viaskodik. Nem úgy kért szünetet, hogy "figyelj legyen szünet, majd meglátom" Hanem, örlődött rajta, sírt, meg odabújt hozzám, ragaszkodott hozzám, nem hinném hogy más lenne vele. Meg minden jó volt velem, mondta is. Még egyszer véletlen elszóltam magam, hogy "De ez hogy most így, nem jó velem" Azt akartam mondani, hogy nem jó a kapcsolat, és mondta hogy "Csak azon lovagolsz, hogy nem jó veled.. jó veled, nem veled van a hiba.
2013. jan. 5. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!