Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem bunkóság telefonon szünete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság telefonon szünetet kérni a páromtól?

Figyelt kérdés

Nem tudunk találkozni holnap, és most fogalmazódott meg bennem, hogy idôre, és ôrjöngésre van szükségem ahhoz, hogy folytatni tudjam kettônk között a kapcsolatot.

Már elôzô szombat óta nem találkoztunk - nem volt rá lehetôségünk.

Egyébként lehet, hogy szzakítani fogok vele. Még gondolkoznom kell... :( De azt meg nem telefonon akarom közölni, és nem is a vizsgái elôtt pár nappal...

N/18, F/26



2012. dec. 30. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de az és 18 éves még nem vagy nő :) csak lány :)
2012. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha rászolgált az illető, akkor nem:D
2012. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem szolgált rá.

Bocsi, elírtam, 19 vagyok, de februárban töltöm be a 20-at.

Lehet, hogy nem vagyok az... Én annak érzem magam belülrôl. :)

2012. dec. 30. 23:35
 4/17 anonim ***** válasza:
De, szerintem mindenképp bunkóság.
2012. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni hogyan is érted azt hogy őrjöngésre van szükséged a kapcsolat folytatásához.

Mindenesetre nem akarok hegyi beszédet tartani neked vagy elítélni, de tudni kéne miért fogalmazódott meg benned az hogy lehet hogy szakítasz is vele. ha már a szakításon is gondolkozol akkor lehet hogy nincs is értelme szünetet kérni. Magadban kell eldöntened mindenképpen, hogy mit is akarsz, de ha a szünet és a szakítás jár a fejedben ott nagyon meg kell gondolnod. Mindenesetre ne a telóban mondd meg neki. Tiszteld az érzéseit annyira hogy akkor mondod el neki, amikor már tudtok találkozni. Addig is tudsz gondolkozni, és mire odáig jutnál hogy elmondod már meg is oldódott a baj, vagy pedig a szakítás mellett döntesz.De személyesen mondd el neki mindenképpen.

2012. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Patrik24 ***** válasza:
De bunkóság. Ez a szünet duma meg egy vicc. Ha szünetre van szükség, akkor az a kapcsolat nem ér már semmit, nem kell szépíteni.
2012. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5


Bölcs tanács:)Pacsit neked:DD

2012. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Többek között azért, mert úgy érzem, nagyon szoros a kapcsolatunk... Nem érzem magamat szabadnak, és a szerelmem is langyos lett iránta... Amióta együtt vagyunk, a kapcsolatunk sem a régi. Én viszont kezdek rá megint barátként tekinteni, holott a testi vonzalom nagyon erős közöttünk.

Szeretném azt hinni, hogy ez csak egy átmenet - ezért kérnék időt. Flörtölni más pasikkal, érezni más érintését - hogy egyáltalán igényt tartok-e erre? Mert akkor egyértelmű számomra, akármennyire is fáj. Szívem szerint együtt maradnék vele, mert szeretem, de nem szerelemből. ( És abszolúte nem illünk össze száz százalékosan, a családjaink is nagyon más világok, sok a probléma ebből, a társaságunk is más, mert messze lakunk egymástól..) De tudom, hogy ezzel csak ártanék - mind a kettőnknek.

2012. dec. 30. 23:47
 9/17 anonim ***** válasza:

7

köszike. :D

2012. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen, gáz :S
2012. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!