Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány óvatosan próbál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány óvatosan próbál közelíteni avval hogy nem ismer viszont már találkoztunk és minden áron szeretne jobban megismerni akkor lehet hogy bejövök neki? vagy mire szeretne utalni?

Figyelt kérdés
Ha egy lány facebookon óvatosan megpróbál közelíteni avval a szöveggel, hogy honnan ismer ismer pedig már találkoztunk és megkérdem hogy megszeretne ismerni? és mondta hogy folyamatosan küldjem neki a kérdést ő válaszol de én is mondjam közbe akkor esetleg ez lehet az, hogy jobban meg akar ismerni,esetleg bejövök neki?
2011. júl. 19. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Háromszor elolvastam és nem értem mit beszélsz..


Egyébként pedig az "azzal" és nem avval.

2011. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, ez nagyon jó jel, te is tudod :) majd hívd randira!
2011. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát az van, hogy többször is találkoztam az illetővel, beszélgettünk meg minden kb.1hónapja, most levélben beadta, hogy nem ismer és megszeretne ismerni, tegyek neki kérdést ő válaszol rá és ugyan ez fordítva is.Esetleg közelíteni próbál vagy csak tényleg nem emlékszik rám?:)
2011. júl. 19. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!