Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tart aranyosnak, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart aranyosnak, miért nem szexinek?

Figyelt kérdés
A párom 27 éves, én pedig 25. 2 éve vagyunk együtt, és az elmúlt hetekben hirtelen változás történt. Eddig egész nap csak szexelni akart, mindig a melleimet és a seggemet tapizta, milliószor elmondta, mennyire szexi vagyok. Kb. 2 hete viszont pont az ellentettje... egész nap puszilgat, mint egy csecsemőt, bogárnak hív, meg egyéb "cuki" neveken szólongat, és egész nap azt hallom, hogy milyen aranyos vagyok. Szex sztem egyszer történt az elmúlt 10 napban kb. :(. Körülbelül négyszer közeledtem, és visszautasított. Nem értem mi lehet a gond, ugyanúgy csinos vagyok, nem hagyom el magam otthon sem. Annyira félek, hogy elveszítem :O. Próbáltam vele beszélni erről, de mindig kitért, hogy hülyeségeket beszélek.

2013. jan. 5. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes! Fura egy helyzet... talán túl stresszes a szexhez? Mond el neki, hogy te nem aranyos szeretnél lenni a számára, hanem kívánatos és hogy rosszul érzed magad attól, hogy visszautasít és furán becézget... De semmiképpen ne durcázz be rajta,remélhetőleg megnyílik és elmondja mi a baja....
2013. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos megcsal, fuss, menekülj!
2013. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem csal meg, erre nem is gondoltam. Most éppen állásinterjúk kereszttüzében van, de ennyire nem lehet rossz a helyzet, vagy igen?? Beszéltem vele erről, biztosított, hogy szeret, és hosszú távra tervez velem, stb., stb., és hogy rémeket látok, de tudom, hogy nem látok rémeket...
2013. jan. 5. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Baromi egyszerű.

A PEA ("szerelmihormon")szintje durván két évig magasabb az átlagosnál, majd csökkenni kezd. Ez annyit tesz, hogy a lángoló szerelemnek vége.

2013. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nálam miért nem csökkent? Ilyenkor vége a kapcsolatnak is? És mi van azokkal, akik 10 év után is totál egymásba vannak esve?
2013. jan. 6. 13:21
 6/10 anonim ***** válasza:

nem akarom az ördögöt fel festeni a falra,de számos oka lehet. egy az eszembe jutott a leírtak alapján.

lehet megcsalt és nem biztos magában,hogy nem-e össze szedett valami betegséget,amit nem akar átadni neked...

"remélem nem erről van szó"

2013. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak persze különleges esetek, mint a 10 év. Lehet hosszabb vagy rövidebb időszak. Neked továbbtart, a párodnak az átlagos. Ezt nem róhatod fel neki. De ne ess kétségbe. Ez egy természetes folyamat. A szerelem már nem azaz izzó, "folyton egymás testét akarjuk érezni lángolás ", hanem átcsap egyfajta szeretetbe és dédelgetős törődésbe. Ez nem baj. És nem vagy egyedül, a legtöbben hiányolják ha kihunyt a tűz.

A négyes voltam.

2013. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát remélem azért még fel tudom éleszteni azt a tüzet kicsit. Na majd ma este bepróbálkozom még egyszer :). Lehet, hogy csak az állásinterjú miatt ilyen.

Utolsó előtti: remélem nincs igazad :O.

2013. jan. 6. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
#4, ez nem annyira PEA szerintem, inkább feromon, dopamin, oxitocin, szerotonin, valahol még feniletilaminról is olvastam. Én ezek rabja vagyok, minden kapcsolatomból menekülnék a 4. év után :(
2013. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
+ adrenalin
2013. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!