Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg +30 férfiak mi az amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg +30 férfiak mi az amit imádtok a párotokban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ,hogy mik azok az apró szokások vagy tulajdonságok amit nagyon szerettek a párotokban. Továbbá érdekelne még ,hogy mik azok az apróságok amivel kellemes meglepetést tud okozni.(írhattok bármit pl. egy tábla csoki ,de jöhet más is)Mi az amit még szeretnétek ,h legyen/jobban figyeljen rá? pl.: kicsit megértőbb legyen stb...
2013. jan. 5. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

nem beszél

87/f

2013. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Én nagy dumás vagyok. És azt szeretem a páromban, hogy a legkisebb bóknak is tud örülni. Tényleg szívből örül neki. Nekem ez nagyon fotos, mert mondom nagyon nagy dumás vagyok. (Ez nem at jelenti, hogy állandóan bókolok, de sokszor).
2013. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 9 év után szeretném már megtalálni....

35 F

2013. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
A jó húsos seggét!!!
2013. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!