Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti kit választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti kit választanátok helyembe a butát, akivel nem lehet beszélgetni, de jól néz ki vagy az okost, akivel nagyon jól elvagy és jól lehet vele beszélgetni, viszont eléggé kövér?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szexre az elsőt, hosszútávra egyiket sem
2013. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan, mintha választani kéne, hogy lenne millió nőd, de farkad nem, vagy pedig lenne farkad, de nőd soha egy sem...
2013. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a másodikat... barátnak.
2013. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2. :)

Szertem az okos lányokat, jóli sérzem magam vele és

szerintem a kövérség még előny is :) Lehet a mai divatnak nem megfelelő de kényelmes és tapizni :)

2013. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mennyire kövér? amúgy szép az arca?? már nem azért de ha belsőleg oké, akk fogyaszd le, persze ha nem plusz 10 kg van köztetek:) fölleg ha jól el is vagytok egymással
2013. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*ez a mondatom elég furi lett: szóval ha nem plsu 10 kg fölös van rajta:D
2013. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Navorski

Ha hosszútávra egyiket sem, akkor ha esetleg a hosszútávra szóló barátnőd, aki vékony de időközben meghízik, akkor már viszlát?

2013. jan. 4. 19:51
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát eléggé kövét 168 cm és vagy 80 kg
2013. jan. 4. 19:52
 9/16 A kérdező kommentje:
Arca szép az nem olyan kövéres
2013. jan. 4. 19:53
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem a 2.

a lány még lefogyhat.

Én is a párom kedvéért adtam le jópár kilót mert nem akartam hogy szégyelljen, meg jól akartam mutatni mellette. Bár ő azt mondta ilyenre ne is gondoljak mert úgy szeret ahogy vagyok, de nekem mégis jobban esett hogy leadtam a fölösleget.

De ha már te most így hezitálsz, egyáltalán nem vagy megbékélve a külsejével.

2013. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!