Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy olyan problémám hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan problémám hogy nem tudok választani 2 fiú közül. Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Mind a kettő nagyon szeret. A sztori: Az egyik szakitott velem azért mert nem rég tudta meg hogy valoszinüleg gége rákjva van. Elötte nagyon durván beszélt velem stb. A fiúval 1 évet voltam. ÉS most próbál vissza szerezni. A Másodikkal az az egy próbléma van hogy nem tudom komolyan gondolja e a dolgokat velem?!

Ti kit választanátok?



2013. jan. 5. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A szélsőt.
2013. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyiket sem
2013. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha nagyon kéne választanátok kire tennétek a voksot?
2013. jan. 5. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
pikácsu téged választalak
2013. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
másodikat, az elsőnek érdekes lépése az, hogy beteg lett és ezért otthagy...
2013. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A másodikkal beszélgess komolyan erről a kapcsolatról ami kettőtök között zajlik. A "régi" barátod hanyagolni kéne szerintem egy kicsit, amíg kiderül, hogy a srác komolyan gondolja-e tényleg az egészet.. és ha már ennyire durván beszélt veled és szakítottatok lehet nem kéne erőltetni. Hiszen ha már egyszer megtörtént, másodjára miért ne történne? Megértem, hogy nehéz elfelejteni vagy ilyesmi de szerintem inkább a második. Ha egyik sem, maradj egyedül egy ideig és keress majd idővel mást.:D
2013. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mind a kettő komolyan gondolja. És ha a másodikat választom az elsőnek hogyan mondjam meg a dolgot úgy hogy ne ölje meg magát mert ő tényleg hajlamos rá.
2013. jan. 5. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!