Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha lehetne választani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lehetne választani milyen fajta fiút választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Olyat aki:


1. Kivan gyúrva, vagány, jóképű, tele van pénzzel, de ugyanakkor agresszív, néha bunkó és nem az eszével gazdálkodik. Haveri társaságban szereti a másikat basztatni, cseszegetni. Mindig azt követi ami a divat.


2. Egy kicsit visszafogottabb, nem kigyúrt de szép szemű, jó fenekű, őszinte, udvarias és nem zűrös csávó, akinek még esze is van, de pénze nem olyan sok de jóképű.


Remélem lehet érezni mi a 2 között a különbség.


2010. ápr. 25. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Természetesen a 2. Mindenki ezt fogja írni..
2010. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
második
2010. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2
2010. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem kiírni hogy a káros szokásai egy fiúnak mennyire befolyásolják a választást? Teszem azt cigizés, piálás ne adj isten füvezés?
2010. ápr. 25. 12:37
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Második... Soha nem azt néztem, hogy ki mennyire van kigyúrva, kinek mennyi pénze van. Vannak ennél fontosabb dolgok is.

Szeretem, ha udvarias egy fiú. Az, hogy őszinte, meg alap. Jobb egy őszinte kapcsolat, mint egy "menő" kapcsolat, nem?

2010. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az 1-vel nemis lenne baj, ha nem lenne agressziv meg nem basztatna a haverjait:D SZVSZ


Green Horsee!

2010. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A 2. fiút választanám!!! :)

20/L

2010. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
A cigivel nekem nincs bajom, mivel én is cigizek. A piálást ki lehet nevelni (én tudom, a párom a kapcsolatunk elején minden nap kocsmázott a haverjaival, minden nap részeg volt, most meg már kéthetente megiszik egy sört), de a fűre nincs mentség. Drogos pasival nem jönnék össze...
2010. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
attól függ, h a csaj cigizik e...engem pl nem zavarna, mivel én is, de egy olyat lehet h zavarna, aki nem cigizik...ez fordítva is így van...volt egy partnerem aki mellett sosem gyújtottam rá, mert tudtam, h rossz néven veszi
2010. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Természetesen ebben igazad van... Azért írtam úgy, hogy "engem a cigi nem zavar, mert én is dohányzom..."
2010. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!