Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit tennétek ha azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tennétek ha azon kapnátok egy pasit hogy zaklatja a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Megvernétek?
2013. jan. 6. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
két pofon oszt cső
2013. jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állcsúcson pattintanám az illetőt.
2013. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megfenyegetném, hogy még a családját is kiperelem a vagyonából. Jobb végig nézni, ahogy az utcára kerülnek, mint megverni.
2013. jan. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ennyi??????

pedig nagyot nőnétek egy lány szemében ha tényleg megvédenétek.. és nem 2 pofonnal elintézni..

2013. jan. 6. 01:31
 5/8 BreezyArt94 válasza:
Ember arra nem gondolsz hogy ha nagyobb kart teszel benne, vagy esetleg megolod, akkor lecsuknak? Tipikus ostoba ember, aki egy noert kepes sittre menni..
2013. jan. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kungfuzom és nem kezdenék verekedni.Miért?

Egy jól irányzott ütés/rúgás bordákat/fogakat törhet,akár durva belső sérülése is lehet ha pl.szegycsonton találom.Nem hiányzik ezért egy büntetés..

Felszólítanám,hogy hagyja abba,ha nem teszi,akkor úgy térden rúgnám,hogy összesik,és kész.

2013. jan. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megbeszélném vele, hogy ő se akar magának rosszat és nagyon gyorsan szálljon le a nőmről...+ lehet meglöködném kicsit,hogy lássa az erőviszonyokat :)
2013. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdező szerintem lány és elég szánalmas vagy, ha arra vágysz, hogy valaki csak érted erőszakhoz folyamodjon. Nem ősbarbárok vagyunk már. Én egész gyerekkoromban csak szenvedtem az erőszakos apám miatt, ne tudjátok milyen azt látni, hogy az ember anyját fojtogatja a saját apja és a gyerekeit meg úgy megveri, hogy a kórházba kerülnek. Nem díjazom az erőszakot fiú létemre.
2013. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!