Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Elhagynátok a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elhagynátok a barátnőtöket, ha hízna kicsit?

Figyelt kérdés
Mondjuk felszedne egy 10-15 kilót. Számítana? Szeretnétek úgy is?
2013. jan. 3. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
na, most bújik ki a szög a zsákból, és meglátjátok h igazam lesz.. az előző kérdésnél a férfiak ez ellen foggal-körömmel hadakoztak.. ha meg vki erre igen-t mond, akkor ne hántorgassák fel nekünk, h mi is tökéletes pasit keresünk..(nem, én nem bukok a szteroidos f.szokra.. csak h ne érje szó a ház elejét:D)
2013. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert az én pasim is így van ezzel.
2013. jan. 3. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pff. Ha a fiú szereti a lányt, szerintem kvára nem számít, ha az felszed pár kilót, sőt, még akkor sem, ha utána háromszor akkora lesz, mint előtte. Szerelemről van szó, ha ez a hízás nála egy szakítóok, akkor sosem volt szerelmes, csak a kinézete vonzotta...
2013. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha normális a pasi, akkor szeretné. anyukám mindig mondta: a szerelmet nem kilókban mérik:D és mennyire igaz.. persze, én ettől még nem hagyom el magam, vagy ilyesmi..
2013. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy pl. ha szétfolyósra híznék, hanem olyan 10 kg, mondjuk akár 10 év múlva. Ez neki szakítóok.
2013. jan. 3. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Az a 10-15kg elég jelentős. Főleg egy lánynál, akik nem olyan testesek, mint mi.
2013. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem hagynám el Őt! Max mondanám neki hogy fogyózzon picit!


27/F

2013. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nekem vki ilyet mondana, h ez nála szakítóok, akkor elgondolkodnék rajta, h ő-e az igazi:(
2013. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gáz nincs ebben, én ugyanúgy imádnám, ha egyszer megtetszett az a nő, akor továbbra is tetszeni fog. Főleg úgyis az arca számít, mostanában meg egyre jobban bejönnek a duci , hájas lányok is. Nem ez az elvárás. de néha izgató tud lenni egy vastag láb, kövér segg, nagyobb csöcs. Azért ellennék még vele, volna egykét ötletem vele.

Változatos, mint egy hajszínváltás. Majd lefogy.

2013. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Jönne velem az edzôterembe :) Persze nem kényszerbôl, csak megkérném.
2013. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!